Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, akinek segítet...

Van itt valaki, akinek segített az ovulációs teszt? Mikor kezdjem?

Figyelt kérdés

5 hónapos próbálkozás után sem sikerült még a harmadik kisbabánkat összehozni.Vérképet csináltattam,picit a tesztoszteron illetve a pajzsmirigy hormon magasabb,de orvos szerint még az a tartomány amivel nem kell különösebben foglalkozni Premens tablettát illetve folsavat kell szednem.A spirálom levétele után 32-42 napokig tartott egy-egy ciklus.42 csak egyszer,32-35 között van általában.Mivel ilyen változékony én csak a hüvelyváladékot néztem illetve számolást végeztem.Szerintem sosem jókor voltunk együtt.

Ja és igen sok stressz ért,lakásvásárlás költözés stb--

Így most vettem ovu tesztet, csak nem tudom mikortól teszteljek,mikortól érdemes,csak 5 db van benne.


2015. aug. 13. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

32-35 napos ciklusnál a 18-21 napok között lehet a pé-d.(ha 14 napos a luteális fázisod...)

A helyedben én a 15.naptól tesztelnék a 20-ig, így valamikor pozinak kell lennie.

Az ovuteszt 24-36 órával az ovi előtt lesz pozi, így jó eséllyel eltalálod.

Én vettem a vaterán olcsó teszteket, mert szoptatás alatt 70 napos ciklusaim is voltak. A tesztekkel sikerült nálunk a harmadik baba, drukkolok, hogy nálatok is így legyen!

2015. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piroska és a farkas ***** válasza:
Először is adj azért magadnak 1-2 stresszmentes honapot... Nálam az volt, h amikor szülés után 7 honapra megjött, még fél évvel később sem volt peteérés. szerettünk volna kistesot, de vérkép szerit is a béka s.gge alatt volt a progeszteron, végül Clostit kellett szednem. A doki abban reménykedett, h az eddigi 47 naposra is elhúzodo ciklus ellenére / régebben 35 volt/, 14. nap körül lesz a closti miatt a peteérés. Hát én a 9. napon elkezdtem tesztelni, és egészen a 21. napi pozi ovu tesztig mindenap csináltam egyet... nem mondom, konrét beruházs volt a tesztek ára abban a honapban, de nekem még kevésbé volt fogalmam, h mégis kb mikorra várhatom... szoval ha megteheted, vegyél még pár darabot...
2015. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
One step tesztet hasznàltam, fastest.hu-ról, a 15. ciklusnaptól teszteltem, 32-33 napoa ciklusoknàl (volt, hogy időben volt ovum). Hőmérő+ cickafark+palàstfű tea+ovuteszttel 2. próbàlkozós hónapban megfogant a babànk. Engem megnyugtatott, hogy utólag ìgy tudtam, hogy jókor voltunk együtt. Ìgy is a 20. napon volt ovum.
2015. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!