Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erosodik a tesztem baj lehet?

Nem erosodik a tesztem baj lehet?

Figyelt kérdés

9. dpon lett egy halvany pozi tesztem azota nem teszteltem csak ma es ugyanolyan halvany mint 4 nappal ezelott:(

Ma vagyok ugye a 13. dpon es ugyanolyan lathato masodik csik de nagyon halvany..

Ha nem vagyok terhes akkor miert jelez a teszt ha meg igen miert nem erosodik?

Jart mar igy mas is? Mi lett a vege?



2015. aug. 18. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minek tesztelgetni ennyit? egy pozi volt,ha késik elmész orvoshoz.
2015. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem annyit teszteltem csak kettot mint mindenki mas megnezi, hogy a halvany pozibol lett e erosebb par nap utan. Nekem semmi eroseodes eddig nem igazan ertem.
2015. aug. 18. 12:03
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

én azt se tudom mi az a dpo....akkor teszteltem egyszer, mikor késett 4-5 napott. pozitiv lett, elmentem dokihoz és kész.

nem tudom mit agyalnak itt ilyen sokan, hogy ilyen-olyan dpo..meg a 10. teszt..még 4 honapos terhesen is tesztelnek..illetve akkoris, mikor pl simán megjon nekik..

2015. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso megertem a problemadat es a velemenyed...

Remelem lesz valaki aki a kerdesemre is tud valaszolni😊

2015. aug. 18. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, valószínűleg még nincs annyi hcg hormon a szervezetedben javaslom,hogy csinálj egy másik tesztet 27.-e körül, ha halvány akkor is akkor ne csüggedj várd meg h mejönn vagy sem ha max 3 napot késik akkor menj el dokihoz, mond el neki,hogy több tesztet is csináltál ami halvány pozi és késik is a menzid és erősítse meg azt a gyanudat h baba van vagy semm, szorítok. Majd jelezz vissza várom a válaszod, üdv. Nati :)
2015. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező milyen tesztet használtál? Megmutatod mind a kettőt? Nálam már elég sok fura dolgot műveltek a tesztek...

2 éve várunk a babára, ez idő alatt már szinte minden tesztet kipróbáltam, és volt elég sok halvány pozitív tesztem. Én is tesztelek még a menstruáció kimaradása előtt, és volt hogy miután "megjött" utána is. Mindenkinek a saját döntése mikor csinál tesztet. Az hogy nem erősödik nem túl biztató, de még nagyon az elején vagy, simán beleférhet.

2015. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek. En is arra gondoltam ugye varok megjon e holnap nagyon pontosan megjon mindig. Ha kesik legalabb 3-4 napja akkor tesztelek. Mindjart feltoltom de nagyon halvany😔
2015. aug. 18. 16:13
 8/11 A kérdező kommentje:
2015. aug. 18. 16:35
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Nati 27.-re gondoltal? Akkor mar tobb mint egy hete kesni fog. Holnap kene megjonnie..

Varok a hetvegeig..

2015. aug. 18. 16:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozití. :)Bocsi valamit félre olvashattam, akkor drukkolok h ne jöjjön meg üdv Nati :)Ö)
2015. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!