Lehet ettől terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel éppen a felizgatás résznél voltunk és ugye mint minden fiúnál nekem is elkezdett termelődni az előváladék.Nagyon nedves volt,és véletlenül,teljesen véletlenul, egy pár miliméterre egy fél másodpercre becsúszott neki de tényleg nem teljesen csak a hegye belé ment..Lehet terhes ettől?

2015. aug. 18. 22:30
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
56%
hány évesek vagytok?
2015. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
16
2015. aug. 18. 22:32
 3/28 anonim ***** válasza:
Hát nem is a tövétől lesz terhes valaki.
2015. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Még válaszokat kérek!!
2015. aug. 18. 22:37
 5/28 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, mert ha az előváladék a hüvelybe került, akkor lehet. Itt nem az számít, hogy csak rövid időre, hanem az, hogy bekerülhetett.
2015. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De ha nem dugtam be neki rendesen?csak kicsit hozzáért,MAXIMUM egy picit beljebb csúszott.Azért biztos van egy olyan szint h honnantól tud beindulni a megtermékenyítés vagy nem?
2015. aug. 18. 23:05
 8/28 anonim ***** válasza:

Szia:) Nekem is volt egy ilyen esetem khm 16 èveskènt:) Hát nekem gumi nèlkül fèlig ment belèm. Az is nem is èrtem ,hogy törtènhetett meg. Nagyon megbántuk akkor ès megijedtünk. Sírtam miatta rengeteget ,mert hát rettegtem mi lesz ,ha mègis ...van esemeny utani tabletta ,de azt nem adjak ki csak 18 alatt:/ en sem vettem be ,mert sajnos nem volt ismerosom akinek elmertem mondani,szegyeltem. Majd csinaltam tesztet negativ lett. Javaslom csinaljon a baratnod! Mert mar ezen nem tudtok javitani. En elotte vertem is neki kicsit:/ DE NEM LETTEM TERHES!!!:)

Ugyhogy nyugalom! Tesztet mindenkeppen csinaljatok + esetleg kaphato rossmann ,dm ilyen huvely tisztito akarmi bár másnapra nem biztos h hat már:/ nem tudom èn nem vettem azt sem ,mert utolag tudtam meg h van ilyen. De az eladok biztosan segiteni fognak. De a tesztet tenyleg javalslom h megnyugodjon a leanyzo es te!:)

2015. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az előváladék se volt sok,1-2 csepp maximum,de szerintem kevesebb,de az se biztos h volt,csak felkészülök a legrosszabra
2015. aug. 18. 23:06
 10/28 anonim ***** válasza:
Olvass már utána! Az ondósejtek képesek a hüvelyből a bejutni, és ott megtermékenyíteni a petesejtet!
2015. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!