Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktől teherbe esni?

Előváladéktől teherbe esni?

Figyelt kérdés

Már több ilyen kérdést láttam, de az én esetem kicsit más..mert szűz vagyok. A szűzhártyám azt hiszem átszakadt, ujjazás alatt. Most viszont mégis félek, mert még nem jött meg, és attól tartok volt az ujján vmi váladék, ami belém kerülhetett.

De mégis..szűzként terhes lenni..?!!


2015. aug. 18. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Előváladéktól teherbe esni!
2015. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az előváladéktól lehetsz terhes.

De amit leírtál... Nem vagy az csak késik :D

2015. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valszeg jó kis bacikat kaptál, attól késhet.

majd lesz folyás, viszketés, stb

2015. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta késik?


Bármi előidézheti, pl ez a hülye időjárás, hogy egyik nap negyven fok, most meg özönvíz. Az egy kicsit eltolta, ráparáztál és a stressz is arrébb tolja egy kicsit.

Gyakorlatilag lehetetlen teherbe esni ilyen módon. Ha továbbra sem jön meg akkor vegyél egy tesztet. A negatív eredmény láttán azonnal megfog jelenni a várva várt mikulás.

2015. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Már több ilyen kérdést láttam, de az én esetem kicsit más..mert szűz vagyok"


Miért is más ezért a te eseted? Menstruálsz? Igen? Akkor teherbe eshetsz egyetlen egy spermiumtól is. Függetlenül attól, hogy az az előváladékban volt-e vagy sem, és járt e már fäsz benned vagy sem.

2015. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt neked kellett volna húzogatni, nem magának, XD amatőrök
2015. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!