Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nyák ovukor minden alkalomma...

A nyák ovukor minden alkalommal ugyanolyan?

Figyelt kérdés
Azok válaszára lennék kíváncsi, akik figyelik, vagy van tapasztalatuk. 3. hónapja kezdtem el megfigyelni, nem hőmérőzök, nem tesztelek, így kicsit most bajban vagyok. Holnap lenne "elméletileg" ovum, tegnap és ma reggel is volt bőségesebb nyák, de inkább fehéres (papíron sárgás), kevésbé nyúlékony. Szóval majdnem az a tojásfehérjés, de mégsem. Tegnap még azt gondoltam, na majd ma. De ma is az volt. Előző 2 hónapban viszont olyan volt, ami a nagykönyvben meg van írva. Igaz akkor is csak 2 reggel egymás után, napközben teljesen száraz voltam akkor is. És most is. Mi a véleményetek? Előfordul, hogy egyik hónapban ilyen, másikba amolyan?
2015. aug. 19. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy csak egy este tapasztaltam, máskor meg két napig majdnem.. De volt mikor egyáltalán nem. Biztos, hogy nem ugyanolyan mindig. Mondjuk nekem az állaga általában ugyanolyan volt. Már amikor volt. De az is benne van, hogy most neked olyan kevés nyák lehetett, hogy nem vetted észre, mert van ilyen is és ez a tojásfehérjés valami már inkább ovu után jellemző.
2015. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Àltalàban szokott lenni tojàsfehérjés nyàkom, viszont előfordult, hogy ez elmaradt ovu környékén. Vagy inkàbb csak vizes volt. Pont abban a hónapban, mikor megfogant a babànk, nem is volt különösebben termékenységre utaló nyàkom, sem vizes, sem tojàsfehérjés.
2015. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kezdem azt hinni, hogy talán kimaradt az ovum? Teljesen "száraz" vagyok mensi óta napközben, csak reggel a wc-zésnél tapasztalható nyák, de ez ma is olyan hígabb fehéres volt. Szóval se nem tojásfehérjés átlátszó, se nem a krémes fehér. Most nem tudom ez mit jelenthet...
2015. aug. 21. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajàt tapasztalataim alapjàn kb. semmit. Ìgy is lehet siker :)
2015. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden hónapban más, nekem is, de ezt írják is több oldalon. Nálam nincs minden hónapban tojásfehérje szerű, van, hogy csak ez az átmenet van, mint nálad most. Pl előző hónapban csak ilyen volt, pedig a hőmérsékletem szeint teljesen egyértelműen volt peteérésem. És van olyan hónap, hogy sok van, van, hogy kevés.

Ne aggódj, ezzel is simán teherbe lehet esni!

2015. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. aug. 24. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!