Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult honapban (7. hoban) 31....

Mult honapban (7. hoban) 31. en jott meg 41 napra 4. eig tartott, most szept.5 re nem varom. A kerdesem a kovetkezo mikor kell egyuttlennem a parommal hogy vegre sikeruljon a baboca? Eloreis koszonom! Szepnapot!

Figyelt kérdés
sziasztok valaki segitsen mar mikor van pém? tobbi lent.
2015. aug. 19. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
honnan tudná bárki? talán el kéne menni orvoshoz, 41 napos ciklusnál már esélyes, hogy nincs is. orvos, ha minden rendben van, akkor meg hőmérőzz, ovu tesztelj, stb. de teljesen felesleges ezt így megkérdezned, mert nem tudhatjuk mi innen, nem látunk beléd:/
2015. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezdj el hőmérőzni. A múlt hónapban nekem is 43 napra jött meg, aztán kiakadtam, és eldöntöttem hogy elkezdem mérni a hőmet. Szerencsére ebben a hónapban nagyon szépen ki is rajzolódott hogy mikor volt ovuláció.
2015. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen utolso! megfogadom a tanacsod! szepnapot
2015. aug. 20. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el mérni a hődet, az a legjobb, de általában középidőben van ovu, és esetleg figyeld a tested, ha van ragadós folyásod akkor nemsokára ovu, utána olyan lesz a folyásod, mint a tojásfehérje, akkor van ovud, vagy lesz 1-2 napon belül (pisilés előtt töröld meg magad wc papirral, látnod kell rajta).
2015. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8:47-es vagyok. Tényleg elmehetnél az orvoshoz, adnia kellene valami orvosságot, hogy beállitsa a menstuációdat, mert ez igy nem normális. Vagy kezdd el inni a cickafark és palástfű teát, a cickafarkat mensi elejétől ovulációig (persze igy neked nehéz, ha nem tudod mikor van) utána pedig a palástfű teát, a cickafark is be birja állitani a ciklusod. De legjobb lenne a doki.
2015. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél ovulációs mikroszkópot. Peteérésesélyes napokon 12 óránként tesztelj, mert nem biztos, hogy 24 órán át tart a fogamzóképesség, hanem csak pár órán át.
2015. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!