Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Hőgörbét...

Tudnátok segíteni? Hőgörbét vezetek, és nem tudom van e remény ebben a hónapban, mivel elég furán alakul. Tudom alacsony a hőm, de hátha. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid? csak 2 napig volt meg az utolsó menzeszed? nem vagy progeszteron hiányos? az alacsony alaphő miatt kérdezem
2015. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 36,1-3-5-ös alaphö nem alacsony. Ellenben nem emelkedik, ahogy elnézem. Progeszteeonhiàny?


Babàt nem remélnék ilyen görbével, nincs meg 4 tizedes emelkedés sem. Néztek nàlad hormonokat màr?

2015. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem voltam még dokinál de lehet nem ártana elmenni.Még csak most kezdtünk bele a babaprojektbe.igen 2 napig volt meg.
2015. aug. 20. 16:03
 4/5 A kérdező kommentje:
31-32 naposak.
2015. aug. 20. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2 nap nagyon kevés.

Tényleg keress meg egy orvost, lehetőleg nőgyógyàsz-endokrinológust.

2015. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!