Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha augusztus 4-én éreztem az...

Ha augusztus 4-én éreztem az ovulációs fájdalmakat akkor már meg kellett volna jönnie?

Figyelt kérdés
átlagosan 28-29 naposak a ciklusaim.valamiért most a 10. napon voltak az erős ovus fájdalmaim.olyankor menni alig bírok,így biztosan tudom hogy van.enyhén véres,tojás fehérje szerű folyásom is van olyankor.
2015. aug. 20. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a luteális fázisod 14 napos szokott lenni, akkor szerintem egy tesztet már csinálhatsz.
2015. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én úgy tudom a luteális fázis az mindig 14 nap. csak azt nem tudom hogy az ovulációs fájdalomtól számítva vagy mikor az jelentkezik utána még eltelik valahány nap mire kiszabadul a pete.gyakorlatilag azzal nem voltam sose tisztában, hogy a fájdalom az a pete kiszabadulásának a jele?

egyébként vannak igen feltünő tüneteim,mint felzázás szerű fájás a hasamban már egy hete,szúrkálás,a cicim fáj ha ráfekszek,kicsit talán duzzadtabb is.néha elsírom magam,erős hangulat ingadozásaim vannak. viszont erős megjön érzésem van 4 napja ami ugye mensi is lehet. nálam mikor ez jön aznap vagy legkésőbb másnap biztos menszesz. folyton wc-re rohangálok,de semmi.októberben kaáliba készülünk,15 éve nem jön a baba...

2015. aug. 20. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
A 12-16 nap közötti luteális fázis még normális legalábbis ezt olvastam. Én a helyedben tuti csinálnék tesztet. Nagyon drukkolok, hogy végre sikerüljön. A tüneteid alapján én reménykednék, bár sajnos tapasztalatom még nincs benne.
2015. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is reménykedek,de ugyan akkor félek is.borzasztóan össze vagyok zavarodva.furcsa érzés van bennem.olyan "más" érzésem van.nem tudom ezt elmesélni.olyan mint ha nem én lennék a saját testemben.olyan zavarodott vagyok.sose voltam még terhes nem tudom mit kellene érezni.érzem ezt a menszesz görcsöt,mindent ugyan úgy mint mikor megjön.de már 4 napja. az alhasi feszülést meg már 1 hete.olyan húzódás.izomláz vwgy ilyen felfázás érzés.még mikor megyek is kellemetlen.nagyon zavarodott vagyok.komolyan. pedig nem vagyok már gyerek...36 éves vagyok.a mellemen is erek vannak.férjem állítja baba de én mondom hogy megjön mert olyan érzés.hát holnap reggel csinálok tesztet.
2015. aug. 20. 17:56
 5/11 A kérdező kommentje:
utána olvastam. a luteális fázis az mindig 14 nap. nem változik. csak a follikuláris fázis változik.
2015. aug. 20. 17:57
 6/11 whitelady1 ***** válasza:
Nem mindenkinek 14! Nekem pl csak 12!!! De az mindig ugyan annyi
2015. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tényleg? nahát. pedig azt olvani hogy az mindig 14. na ennyit a tankönyvről.direkt elő vettem mit írtak róla.bár nem most tanultuk.neten is azt írják. furcsáltam is mert mások is mondták már.hát mindenki maga ismeri a saját szervezetét.és honnan tudod pontosas? hőmérőzől? vagy tesztet csinálsz?bocsánat hogy kérdezem csak érdekel mivel érdemesebb mérni.lehet akkor nekem is most több vagy kevesebb.
2015. aug. 20. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok h babás legyél kedves kérdező.
2015. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.nagyon örülnénk neki. köszönöm mindenkinek a válaszokat és a felvilágosítást is :D mindig tanul valami újat az ember :)
2015. aug. 20. 21:35
 10/11 whitelady1 ***** válasza:
Mértem a hőmet is meg ovu tesztet is használtam :) Ezért tudom pontosan hogy 12 nap nekem mindig. Először féltem hogy kevés de azt mondták 10 nap fölött nincs baj.
2015. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!