Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos/IR-esek mondanátok siker...

Pcos/IR-esek mondanátok siker történeteket? Mikor derült ki, mennyivel később lettetek babásak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm járt így. Megvolt a diagnózis, hogy kvázi meddő.

Egy másik betegség miatt sokat műtötték, töke kivolt az egésszel. Pont felvették egy jó munkahelyre, arra koncentrált inkább. Nem sokkal később kiderült, hogy terhes, győzte kihúzni próbaidő végéig a bejelentést.

Azóta megszült, a gyerekkel minden rendben volt/van.

2015. aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Yasminelle-t szedtem 4 evig, szinte totalis libidocsökkenes miatt abbahagytam, 1 evig nem jött meg, egy nögyogyasz clostyval meg norcoluttal akarta kezelni, de csak rosszabb lett, 8-9 honap utan egy masik orvos vegre a problemat nezte, felfedezte a cisztakat az ultrahangon, az okot kezelte. Eletmodvaltast javasolt, es Merckformint irt fel. 3 honap mulva megjött, igy a gyogyszert abbahagytam (hanyingerem volt töle). 2 honapra ra voltam kontrollon, egy darab cisztam nem volt addigra. Megtanultam az aviva tornat, illetve hastancolni kezdtem jarni, ezek, es az uj etrend rendszeresse tettek a menzeszem. Babavallalas elött 4 honappal vitaminokat kezdtem szedni, es elmentem vervetelre horomonokat nezetni, mert a ciklusom mindig több napos barnazassal indult, es az jelezhet progeszteronhianyt, ami összefügg a pajzsmiriggyel is. A TSH-m 4,2 volt, ami hivatalosan meg hatarerteken belüli, a T4 normal tartomanyban volt, de az idealistol kicsit alacsonyabb volt. Az alacsony dozisu L-Thyroxintol szivdobogasom lett, 2 het utan emiatt abbahagytam. Ezt egy hormonszakertö tanacsara dietazni kezdtem, illetve csinaltam az aviva tornat (18 alapgyakorlat+peteerest serkentö gyakorlatok). Igyekeztem sokat setalni, legzögyakorlatokat csinalni, boldognak, kiegyensulyozottnak lenni, mert azt mondta, hogy 40% eletmod, 60% nyugalom, stresszmentesseg kell a babahoz, ha nagyon elnagyoltan nezzük az aranyokat.


A baba az elsö honapban összejött. A TSH-m 4 volt a vervetelen, ezert most jodot szedek, es merem a hömet, ami alapjan ugy tünik, jol reagalok ra. Nemsokara kontroll, remelem, minden rendben lesz:) 13hkm

2015. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!