Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alultermelés...

Pajzsmirigy alultermelés okozhat peteérés hiányt?

Figyelt kérdés
6,2 lett a tsh eredményem, amúgy minden eredményem rendben (ösztrogén, lh, fsh, t3, t4...), egyedül ez magas. Most endokrinológushoz kell mennem. Így lehet, hogy nem fogok kapni peteérés serkentőt?
2010. márc. 10. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Be kel állitani a pajzsmirigy hormonodat,a babához 1-2 között kell lennie a ths-nak.Gyógyszeres kezeléssel,hamar helyre jön ne aggódj.Egy pajzsmirigyes 30 hetes km
2010. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ! És persze gratulálok a babához!

Esetleg abban tudnál segíteni, hogy hová fordulhatnék most pajzsmirigy ügyben, ahol gyors segítséget kapok?

2010. márc. 10. 07:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszi:-)Nem tudom hova való vagy,én debreceni.Szerintem kérj egy beutalót egy pajzsmirigy szakrendelésre,ott elmondod hogy babát szeretnél,és nézzenek meg.Valószinü kapsz gyógyszert,mindennap kell szedni,de ne ijedj meg,nem okoz semmiféle gondot,én 95 óta szedem,és sajnos életem végéig kell szednem.Szóval ha megvan a gyógyszer,1-2 hónap alatt beáll a normális szintre,és jöhet a baba.Lehet pont emiatt nem esel teherbe,nagyon sokban befolyásol a pajzsmirigy.Mindenképp be kell állitani,mert vetélést is okozhat.
2010. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én budapesti vagyok, most akartam hívni a szakrendelőt, de időpontot csak délután tudok kérni. remélem nem 1-2 hét mire kapok, mert 2 hét múlva megyek vissza a nőgyógyászhoz és szeretnék addig okosabb lenni.

Amúgy lehetséges, hogy emiatt nincs peteérésem?

2010. márc. 10. 07:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy emiatt nincs peteérésed,az az igazság nekem ezzel nem volt gondom igy nem tudom,de mondom én a gyógyszert évek óta szedem.Az a lényeg állitsák be mindenképp,mert ha nem jó és megfogan akkor sajnos el is mehet a baba.Még amit tudok ajánlani,igyál jódozott vizet,és jódozott sót használj,az is sokat segithet.Mennyi idős vagy?
2010. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged, most picit megnyugodtam!

31 éves leszek idén, novemberben lesz 2 éves a kislányom, de a kistesó 10 hónapja nem akar jönni. )-:

Köszönöm a tanácsot, akkor igyekszem ezeket fogyasztani. Ezeket lehet alulműködésnél?

És Te mennyi idős vagy? Első baba?

2010. márc. 10. 07:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Szivesen,örülök ha segithettem picit.Én idősebb vagyok 36 ot töltöttem nemrég,és első babánk.Nem a pajzsmirigy miatt,hanem egy válás miatt alakult hogy kicsit későn jön,de nagyon várjuk már:-)
2010. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! (-:

Örülök, hogy rendeződött az életed és a várt Csodátok nemsokára megérkezik! Feledhetetlen, élményekkel teli szülést kívánok Neked (legalább annyira szépet, gyorsat, komplikációmenteset mint az enyém volt 2 éve)!

Kinga

2010. márc. 10. 08:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm,én is remélem hogy Neked is hamarosan helyre jön a hormonod,és utána sikerül a baba!
2010. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! (-:
2010. márc. 10. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!