Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér folyás lehet a terhesség...

Fehér folyás lehet a terhesség jele vagy inkább a közelgő menzesz jele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg szoptatós kismama vagyok, 11 hónapossak az ikreim, már csak reggelente szoptatok. A mensesem szülés óta nem jött meg. 1 hete tapasztaltam erős hasfájást és barna folyást. Azóta pedig fehér folyásom van, eleinte kevés, utána meg tojásfehérje szerű. A párommal 2 hete voltunk együtt, védekeztünk (megszakításos módszerrel). 1 hete csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. kíváncsi lennék a véleményetekre. A válaszokat előre is köszönöm!
2010. márc. 10. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tojásfehérje szerű folyáskor együtt voltatok vagy előtte nap akkor van esély a babára.Ismételd meg a tesztet.Gratu az ikrekhez:-)
2010. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm a választ! Akkor mindenképp tesztelek.
2010. márc. 10. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd meg az eredményt:-)első voltam..
2010. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Sajna nincs terhességre utaló folyás. Nekem nem volt akkor mikor teherbe estem, nálam a fehér folyás mindig menzit jelzett. De van akinél ez fordítva van.

Ha 2 hete voltatok együtt és 1 hete teszteltél, azt nagyon korán csináltad. Pár nap múlva ismételd meg a tesztet. Ha peteéréskor voltatok együtt megszakítással, akkor van kevéske esély hogy teherbe estél (én egyszer így estem teherbe de sajna elment a baba).

Minden jót kívánok és jó babázást!

5hónapos kislány anyukája

2010. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Sajnos a tesztem negatív lett. Akkor a menzesz kopogtat...:(((
2010. márc. 12. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!