Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitiv tesztne...

Szerintetek ez pozitiv tesztnek minősül?

Figyelt kérdés

Röviden csináltam tesztet és láttom, hogy ott van a második csík, de nagyon halvány...

A tegnapi tesztem még halványabb volt, de jó pár óra után ránéztem és sokkal erősebb lett, de még így halványnak mondható. A mai már jobban látható de még ez is halvány...


Szerintetek?


Izgulok nagyon, de most már csak csütörtök körül tesztelek, addig meg reménykedek... Egyébként más is megijedt? Rögtön az jutott eszembe, hogy Úristen meg fogom állni a helyem? egész életembe erre vártam de most megijedt...


2015. aug. 22. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kép?
2015. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kep?
2015. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A halvány csík is pozi, ha rózsaszín. Rakj fel róla képet és megnézzük.
2015. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! elvileg itt a kép:


[link]


remélem megtudjátok nyitni

de nem igazán jön le amit élőbe én láttok sokkal erősebb

2015. aug. 22. 10:04
 5/12 anonim ***** válasza:
a felsőn látni vékony csíkot. dmbe vegyél didgitálisat az egyértelműbb :-) amúgy az,hogy utána halványabb lesz,lehet attól,hogy hígabb volt a vízelet stb
2015. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
áááá nekem ennél erősebb bizonyíték kell a kislakóhoz :) csak nézem és nézem a teszteket... fáj a mellem, az alhasam erősen szúrkál, de akkor is ennél biztosabb bizonyíték kell, várok még 1-2 hetet és újra megnézzük...
2015. aug. 22. 10:19
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ lehet hogy még egy digitálisat megnézzünk... izgulunk nagyon :)
2015. aug. 22. 10:26
 8/12 anonim válasza:

Szerintem ez pozitív! Gratulálok! :)

Nekem nemvárt napján volt egy szinte alig látható 2. csík, másnap már sokkal erősebb du. vizeletből!

Több tesztet nem csináltam, azóta sem jött meg :)

2015. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie, hogy azt irod, 1-2 hetet még vársz a teszteléssel? Ha késik, akkor mehet a test, kimutatja, nem kell heteket várnod, addigra már elvileg az orvos is lát valamit. :)
2015. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

08.27-én kellene hogy megjöjjön... de nem fog :) remélem. bizonytalan vagyok... a mellem fáj de nem úgy mint amikor jelzi hogy meg fog jönni, a pocakom is másképp fájdogál, érdekes hogy pár napja napközbe iszonyat fáradékony lettem, plusz édest és savanyút egyaránt szinte majdnem egyszerre kívánom...

kezdem bebeszélni magamnak...

2015. aug. 22. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!