Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Euthyrox kesleltetheti a...

Euthyrox kesleltetheti a mensit vagy kimaradhat miatta? Mas is jart igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mosy kezdtem ebben a ciklusban az Euhyrox szedeset, magad anti-tpo-ra kaptam. Tsh-m 1.7. Eddig nem volt gond a ciklusommal, 28-32 napra megjott. Most babat szeretnenk es mar 45 napnal jarok es nincs mensim. Csak az Euthyroxra tippelek, hogy okozza? Mas esetleg jart igy? Hormonjaim rendben vannak es "eddig" volt peteeresem is viszont ebben a ciklusban nem. :(

Kicsit elvagyok keseredve.



2015. aug. 26. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

NEkem nem volt ilyen gondom, pedig elég sokáig szedtem, de nem értek hozzá, milyen mellékhatásai lehetnek.

De minek is 1,7-es TSH-ra Euthyrox? Az már elég alacsony, felesleges kezelni.

2015. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat en sem tudom :/

Gondolom azert adta, mert az anti-tpo magas, de nem mondott rola smemit. Neten azt olvastam, hogy az amugy se gyogyithato. Hivtam az orvost es majd holnap v utanna valaszol az emailemre, ugyanis nyaral. Felboritott nallam mindent. Gondolkozom, hogy abbahagyjam a szedeset.

2015. aug. 26. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért adta, mert a pajzsmirigyed be van gyulladva, önmagát pusztítja, zsugorodik össze, egyre kevesebb hormont fog tudni előállítani. Azzal, hogy gyógyszert adott, késlelteti ezt a folyamatot.

Nekem nem a gyógyszer kavar be, hanem a pm nem megfelelő működése.

2015. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen.

Hat nekem esdig nem volt gond a ciklusommal es szerintem a gyogyszer kavart be. Megvarom, hogy mit valaszol, bar biztos azt fogja irni, hogy szedjem tovabb... Csak igy meg eleg nehes lesz teherbe esnem, ha 50 napokig nem jon meg :((

2015. aug. 26. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, amíg a TSH normális, addig nem kell a hormonpótlás, mert eleget termel a pajzsmirigy. Az anti TPO-t nem fogja lejjebb vinni vele.

Olvasd el a beteg tájékoztatót, hogy egyáltalán írnak-e ilyen hatásról. Furcsának találom.

2015. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Menstruacios zavarokat ir mellekhataskent, viszont az orvos nem emlitett semmit :/

Szerintem abbafogom hagyni, mert ez igy nem jo :(

2015. aug. 27. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Az anti-TPO-t tényleg nem fogja lejjebb vinni. Arra D3-at és szelént kéne szedni. Egyébként pont rákérdeztem, hogy ilyenkor miért adnak gyógyszert, azért mertem azt a választ leírni. A védelem miatt.
2015. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!