Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki még a pozitív teszt előtt...

Aki még a pozitív teszt előtt tudta/érezte, hogy babát vár, milyen tüneteket tapasztalt?

Figyelt kérdés
Gondolok testi, lelki változásokra :) És arra is, hogy mikortól jelentkeztek :)
2015. aug. 28. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Görcsölt a hasam annyira,hogy alig tudtam elaludni,közben meg vert a víz,izzadtam. Amikor végre sikerült elaludni,akkor meg rosszat álmodtam és felijedtem. Ez volt a 7 naptól,3 napig tartott. 10 napon annyira halvány pozit teszteltem,hogy csak én láttam a csíkot. 12 nap meg már más is látta a csíkot rajta. :)
2015. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Énb minden hónapban éreztem, mindig midnenféle tüneteim voltak, megérzések, jelek :) Aztán pont akkor voltam terhes, mikor nem figyeltem annyira és semmi tünetem nem volt. Ja, de igen, még nemvárt előtti napokban baromira izzadtam, ömlőtt rólam a víz, pedig nem vagyok izzadós típus.
2015. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem fájt és megduzzadt a mellem,és hasszurkát éreztem szinte folyamatosan.
2015. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal erősebben éreztem a szagokat illatokat ,ekkor kezdtem gyanakodni hogy baba lesz .Például addig nagyon enyhén éreztem a szúnyogriasztó szagát ,aztán meg elviselhetetlen lett ,nem is használtam már.
2015. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is görcsök vannak, és tegnap óta, alul nagyon bekeményedett a hasam. Ráadásul nekem már a mensi előtt 1,5 héttel durván fájni szokott a cicim, most viszont semmi... Pedig kevesebb, mint 1 hét múlva meg kellene jönnie. Tudom, fordítva szokott lenni, de úgy néz ki, nálam másként van :D


Plusz teljesen sorsszerűnek érzem az egészet, mert a férjem külföldön dolgozik, már hónapok óta nem volt itthon, és meglepiből hazajött: pont akkor, amikor a 11. napon voltam :) (24 naposak a ciklusaim és persze erről fogalma sincs)


Kíváncsi vagyok, mi lesz! Barátnőmre, amikor összejött a baba, az egyik szeretkezés után néhány órával nagyon kellemes érzés tört rá. Azt mondta, biztos, hogy babás, pedig 2 hetes késéssel is negatív volt a tesztje. És mégis az lett! :)

2015. aug. 28. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!