Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így sok esély van a terhességre?

Így sok esély van a terhességre?

Figyelt kérdés

Tudom terhességre mindig van ha valaki nemi életet él. Elkovettem vagyis ra kenyszeritettek egy óriási hibára. A menstruáció utolsó napján voltam, és tampon volt bent, és úgy tette be, nem ment el bennem mégis nagyon félek,hogy terhes lettem. Kérlek, a szidkozodast keruljetek el.

Egy kétségbeesett 18eves lány


2015. aug. 29. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon minimális az esély. De mivel kényszerítettek?
2015. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem hagyom, fizikálisan is bajom eshet.
2015. aug. 29. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt a terhesség! Viszont konkrétan megerőszakoltak.
2015. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mertem senkinek elmondani, pláne nem a szuleimnek.kedden elmegyek nőgyógyászhoz.Meg fel kell dolgoznom.es amúgy is, számomra mindig a védekezés volt az első.igy meg mégjobban megijedtem hogy esetleg terhes lettem
2015. aug. 29. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled történt.


Arra, hogy így teherbe ess, annyira kicsi az esély, hogy szinte nulla. Ha egy ilyen helyzetben vannak is esetleg az előváladékban életképes spermiumok, a tampon annyira lezárja a hüvelyt, hogy nehezen képzelhető, hogy képesek legyenek feljutni a méhnyakig, másrészt feltehetőleg nem lehettél közel a peteérés körüli időponthoz.


Ettől függetlenül szerintem okvetlenül érdemes lenne mielőbb felkeresnek egy nőgyógyászt, és elmondanod, hogy mit történt, mert ebben is tudna számodra megnyugtató és megbízható tanácsot adni, ha pedig vannak sérüléseid, arról látleletet venni arra az esetre, ha úgy döntesz később, hogy feljelented az elkövetőt.


Azt tudatosíts magadban, hogy amit tettek veled, azért nem neked kell szégyenkezned, és nem neked kell valamifajta bűntudatot érezned. Azt kívánom neked, hogy sikerüljön minél előbb feldolgoznod, ami történt, ha úgy könnyebb, akár terápiás segítséggel. Minden jót neked!

2015. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!