Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Észrevettem mostanában,hogy elég nagy az étvágyam,és volt olyan nap hogy gyakrabban kellett wc-re mennem(bár az éjszaka folyamán egyszer sem ébredtem fel e miatt). Meg is híztam a nyár folyamán,és a fejem is fáj néha. A barátommal mindig védekezünk,párszor volt olyan petting közben hogy egy két "húzásra" (bocsánat a kifejezésért...) berakta óvszer nélkül,de nem élvezett el.
2015. aug. 30. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mensesed milyen? Hogy jön meg, más az állaga mint a megszokott, késik e, mennyiség stb?
2015. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, lehet, hisz az előnedvben ugyan nem sok, de lehet spermium
2015. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jövőhéten kell megjönnie, legutóbb úgy jött meg hogy kb 2 napig tartott, pár nap mulva rá meg "rendesen" megjött,és az 6 napig tartott, ugyanolyan színű/állagú volt mint eddig is.
2015. aug. 30. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
na akkor a mostanit figyeld, és csinálj tesztet.
2015. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig figyelünk arra hogy ha már kijött az előnedv,akkor ne tegye be
2015. aug. 30. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudjátok figyelni.. :) ez nem így működik :D
2015. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!