Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Lehet hogy...

Lehetek terhes? Lehet hogy mindenki ilyeneket kérdezget de az enyém higgyétek el egyedi.

Figyelt kérdés
Nem trollkodás kérlek válaszoljatok komolyan...szűz vagyok és két hete lett vége menstruációmnak és az azt követő héten voltam apánál, (akinek van egy élettársa) láthatáson. Nem vittem tusfürdőt mert "ott úgy is van" alapon. De nagyon furcsa állaga volt, olyan mint amibe spermát kevertek...lehet, hogy csak paranoiás vagyok, de van rá esély, hogy ettől terhes leszek ((feltéve ha volt benne)? Plusz 26.án voltam nőgyógyásznál. Neki látnia kellett volna nem? Amikor azt nézte, hogy cisztás e a petefészkem. Tudom, hogy nem azt nézik, hogy terhes vagy e, de észre kellett volna venni nem?
2015. aug. 31. 00:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott is állt a tusfürdőben a cucc, nagyon rövid ideig életképesek a spermiumok. Még ha pár perccel előtte tették volna bele, akkor is esélytelen.
2015. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
93%
Nem merem megkérdezni, hogy honnan tudod milyen a spermával kevert tusfürdő...
2015. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 opened paradise ***** válasza:
Nem,esélytelen.
2015. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
2. Ez a másik. De ha mégis, eleve a tusfürdő pH-ja, összetétele is olyan, hogy spermiumok nem nagyon maradnak meg benne.
2015. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

2es nem tudom csak olyan furcsa ragacsos állaga volt, még sosem láttam olyat ezért gyanakszom erre

egyébként még annyi, hogy hallottam pletykákat arról, hogy a sperma jót tesz a bőrnek etc amit szerintem csak a fiúk találtak ki :D

2015. aug. 31. 00:20
 6/35 anonim ***** válasza:

Elég sok tusfürdő hasonlít spermára. :)

De a lényeg, hogy ha valaki tényleg annyira elmebeteg, hogy belekeverje (amire 0,0000000000001%-nyi esély van), akkor sem életképesek a spermiumok ebben a formában.


Viszont 26-án a nőgyógyász még nem láthatott semmit, a terhesség ugyanis az utolsó menstruációtól számított 5-6. héten látszik leghamarabb.

De amúgy miért nézegetik egy szűz lánynál, hogy cisztás-e a petefészke?????????

2015. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

Hehe...

Izé.

Mi az Isten.


Ezt a kérdést sürgősen meg kell mutatnom másoknak...

2015. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
legutóbb amikor voltam nála talált egy retenciós cisztát ami a be nem következett tüszőrepedéskor alakul ki ergo még nem jön meg minden hónapban és ezért
2015. aug. 31. 00:23
 9/35 opened paradise ***** válasza:
100%

Tegyük fel,hogy nem ondós volt,hanem vegytiszta sperma:

Felnyomtad magadnak?

Nem.

Akkor? :D

2015. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

7es örülök hogy jót szórakozol

IGEN én is tudom, hogy hülyén hangzik, de inkább megkérdeztem minthogy azon parázzak, nem e a saját apámtól lesz gyerekem wtf

2015. aug. 31. 00:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!