Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a menstruáciom...

11 napja késik a menstruáciom de a teszt még mindig negatív . Lehet még baba?

Figyelt kérdés
a nemvárt előtt egy héttel pecsételő vérzés . Azóta semmi már 11 napja . Eleinte szuro éles fájdalmat éreztem de az már elmúlt viszont a reggeli émelygés még mindig tart . De akkor mért negatív még mindig ?

2015. aug. 31. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azetrt mert nem vagy terhes!!! En nem ertem mi nem egyertelmu egy egy csikos teszten. A keses annyi mas ezer dolog miatt lehet, pl hormonpronlemak, pcos, IR, pajzsmirigygondok. Menj orvoshoz!!
2015. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet a doki, de lehetsz terhes.


Barátnőmnek két hetet késett, és még mindig negatív volt a teszt, pedig digitálisat vett. Gyakorlatilag akkor fogant meg náluk a baba, amikor már meg kellett volna jönnie a vérzésének... De én is elmennék dokihoz, akár azért, hogy megbizonyosodjak a babáról, akár azért, hogy megállapítsák, van-e valami gond.

2015. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .. Csináltam ma reggel is eggyet és Pozitív lett ... 😊😊
2015. szept. 4. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
gratula akkor :) es tuneteid voltak e ?
2015. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm . :) leginkább csak a nyilalo fájdalom volt a hasam alján .. Meg néha a hányinger de az is csak napközben nem reggel . :)
2015. szept. 5. 01:41
 6/8 anonim ***** válasza:
es nem barnaztal e vay ijensmi ?
2015. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a nemvárt előtt egy héttel 3 napig .. Ami igen csak furcsa volt mert még nekem ilyesmi nem fordult elő.
2015. szept. 9. 18:55
 8/8 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetném, hogy mennyi késés után mutatott a teszt pozitívat neked? Nálam most az a helyzet, hogy mindig pontosan jön, max 1 napot szokott késni, többet soha nem késett még. Most 7 napja késik, ma reggel is csináltam tesztet,ami negatív lett. Ugyanakkor a melleim annyira érzékenyek és annyira fájnak, hogy alig lehet hozzájuk érni (pedig nekem soha nem szokott menzi előtt mellfeszülésem lenni, mint sok embernél). Múlt hét hétfőn kellett volna megjönnie, akkor 3 napig görcsölgettem, de semmi. Aztán alhasi fájdalmaim is voltak 2 napig, de az is csak 3-4 alkalommal napközben. Te vagy az egyetlen reményem, hogy még lehet pozitív a tesztem :D Illetve megkérdezhetném, milyen tesztet hazsnáéltál,ami már kimutatta? :)
2015. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!