Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet? Még szüz vagyok,...

Mitől késhet? Még szüz vagyok, de szoktunk pettingelni a barátommal, és néha oda teszi de alaposan megmossa előtte és megnézzük hogy nincs e rajta előváladék. és próbálta már bedugni de gumival.

Figyelt kérdés
De még nem sexeltünk. 8 napja megkelett volna jönnie. Nem igazán szokott késni, max 2-3 napokat. Mitől lehet ez? Lehetek terhes?
2010. márc. 11. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha terhességre gyanakszol, végezz terhestesztet, mert én nem tudom, hogy terhes vagy-e, és más se tudja.


De nem hinném, hogy az vagy. Teherbe esni spermától lehet.


Késhet: cisztától, stressztől, fogyókúrától, késői ovulációtól, sőt, egy-egy ciklus akár teljesen ki is maradhat, az is normális időnként. tesztelj, és megnyugszol. ha pedig 2 hétnél többet késne, menj el nőgyógyászhoz.

2010. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
terhes vagy és szűz. ez igen okos lány
2010. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!