Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le fekudtem a baratnommel...

Le fekudtem a baratnommel durex extra safe, nem elveztem el benne, mert alakalmaztunk megszakitast is kesobb megtoltottem az ovszer es akkor vettem eszre, h van kett lyuk rajta, lehet e ebbol baj?

Figyelt kérdés
A baratnomnek 7 en kell megjojjon ,most pedig izgulok , neki nem mondtam meg ,a ket lyuk pedig a zsakocskatol kb 2 ujjnyira talalhato

2015. szept. 2. 00:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vizzel toltottem meg az ovszert
2015. szept. 2. 00:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem te csináltad utólag az aktus után? Mindenesetre elmondhattad volna neki. Nagy eséllyel nincs baj, de jó lenne tudnia az ilyet.
2015. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár az Extra Safe tartalmaz spermicidet, elméletileg még így is lehet baj. Ha nem telt el 72 óra az aktus után, akkor vegyetek esemény utáni tablettát. Ha pedig igen, akkor marad a terhességi teszt.
2015. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem nem lesz semmi baj, nyugodj meg, van rá esély de kevés
2015. szept. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha terhes lesz mit csinálsz? ja én tudtam, hog kiszakadt, ja mostmár tartsuk meg???
2015. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira izgulok ,h egesz este nem aludtam es reggel hanytam ,figyelj mar ide te nem kovetel el hibakat es azt magyarazd meg hogy tartsak el egy gyereket 17 evesen a suli melett meg dolgozok is egy kicsit hetvegen mikor nincs annyi tanulnivalo ,de az keves ,hogy eltartssak egy gyereket ,a lany is 17 eves lesz ebben a honapaban ,de o nem dolgozik meg sehol ,de ez mindegy ,ha anyamek ezt megtudjak biztos elkergetnek a haztol mar azon gondolkozok ,h hova mennyek:(
2015. szept. 2. 11:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Basszus tobbet nem fogok en ilyet csinalni :(
2015. szept. 2. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem joga van tudnia hogy kiszakadt a gumi, még időben szólj neki amég esemény utánit vehet be. De én a helyében kidobnálak, ha egy ilyet elhalgatnál előlem
2015. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha logikusan gondolkozunk mi oka legyen a terhességnek ,ha egyszer óvszer volt rajtam igaz ,h lyukas de akkor se kerülhetett be sperma mert nem élveztem a barátnőmbe ,még előváladék sem kerülhetett mert nekem nincs
2015. szept. 2. 17:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha logikusan gondolkodunk ha nem joga van tudni az ilyenről!!!!!
2015. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!