Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a folyás nem jelent akadály...

Ez a folyás nem jelent akadályt a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok. Szeretnénk babát, és voltam egy teljes nőgyógyászti vizsgálaton, vérvétel, hormonok, rák szűrésen amik jók lettek, még hüvely mintát is levétek annak az eredménye negatív lett.

Viszont van már hetek óta nyúlós nyálkás hüvelyi folyásom, amit említettem az orvosnak is erre azt mondta hogy hormonális dolog,ne foglalkozak vele.

A kérdésem az lenne hogy miért van ez a nyúlós folyás nálam, mi az a hormonális dolog?


2015. szept. 3. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

ha átlátszó nyúlós nyák,akkor az ovuláció idején szokott jelentkezni.neked meddig tart,és mikor jelentkezett?

ha nem peteérési nyák akkor nem tudom,a hormonprobléma miatt általában barnázni szoktak az emberek.

2015. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!