Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak terhességtől lehetnek...

Csak terhességtől lehetnek ilyen tünetek? Essetleg mástól?

Figyelt kérdés

Hasszurkálás, mellbimbófájdalom, mellédzékenység, gyakori menstruáció érzet.

Csak terhességtől lehet? Nem lehet essetleg a 10 nap múlva bekövetkező menstruáció jele?

A mellem PÉ után mindig el kezd feszíteni, és gyenge menstruáció érzet szinte egész hónapban van. Bár most picit erősebb, de lehet, hogy csak én érzem annak /mániákusan figyelem/ vagy azt is olvastam, hogy nem mindig egyformák a ciklusok.

Lehet 10 nap múlva megjelenő mensitől is? Mint menstruációs szindróma...esetleg?... Köszönöm!



2015. szept. 3. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek attól, hogy meg fog jönni a menstruációd. Ha még 10 nap van a mensidig, akkor szerintem koraiak még ahhoz, hogy terhesség miatt legyenek. Mondjuk az sem mindegy, hogy hány naposak a ciklusaid, de mindenképpen korainak tartom terhes tünetekhez.
2015. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ciklusaim átlagos 28-29 naposak. Peteérésem kb a 14-15. Napban volt illetve ma a 19. Napon vagyok. Köszönöm.
2015. szept. 3. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha valóban akkor volt ovud, akkor kizárt, hogy terhesség miatt lennének ezek a tünetek. A tünetek csak a beágyazódás után jelentkeznek előtte nincs mitől legyenek.
2015. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ovulációm 29.-30.-án volt. Erre abból övetkeztetek, hogy 29.-én átlátszós, nyúlós, sok folyásom volt, szúrt a petefészkem, illetve tapintásra fájt is. 30.-án ez átváltott krémes szerű azóta is tartó fehérfolyásba, menstruáció szerű görcsökkel. Tehát az ovu kb. 4-5 napja volt. Beteg is vagyok (37 fok+torokfájás+köhögés+orrfolyás/dugulás)
2015. szept. 3. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:
De nagyon köszönöm a válaszod, továbbá várok még párat!:)
2015. szept. 3. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább gondolok arra, hogy betegség miatt van, mint terhességtől, de soha nem lehet tudni. Én még nem gondolnék terhességre a helyedben, de ettől függetlenül még lehet belőle az, csak a jelenlegi tünetek még nem attól lehetnek.
2015. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy nem az lesz!

Olyan mensis érzésem van cickó fájdalommal.... Remélem 9 nap múlva meg fog jönni. Köszönöm a választ!

2015. szept. 4. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!