Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clearblue tesztekre mennyire...

A clearblue tesztekre mennyire jellemzo a szellem csik?

Figyelt kérdés
Meg soha egy tesztem sem let szellemcsikos cask hallottam h ilyen is van. Megcsinaltam a tesztet 5 percig neztem aztan elmentem dolgozni. Masnap eszembe jutott es megneztem meg egyszer es ott volt rajta egy halvany masodik csik. Ha feny fele forditom nagyon enyhen kekes szinu de ha csak siman ranezek akkor egy halvany csik latszik de nem kek cask latszik hogy van ott egy csik.
2015. szept. 3. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel időn túl láttad a második csíkot én mindenképpen csinálnék másik tesztet. Olvastam már jót is és rosszat is ezekről a tesztekről, bár én még nem használtam ilyet. Drukkolok hogy pozi legyen.
2015. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) fogok tesztelni csak az a baj h kulfoldon vagyok es nehezen jutok hozza tesztekhez :(
2015. szept. 3. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha időn túl volt, akkor száradási csík. Egy idő után minden fajta tesztnél megjelenik, ezért nem szabad időn túl nézni!

Csinálj egy újat pár nap múlva, és ha babás vagy, akkor már biztos erősebb lesz.

2015. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, ha teszteltél, hogy mi lett. Drukkolok, hogy pozi legyen. :-)
2015. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok megirom. Meg nem jött meg de sajnos nem tudom mikor tudok tesztet venni. Ja és iszonyat sok nyúlós nyakom van még több mint ovukor. Úgy tudom h nyúlós nyák menszesz előtt a gyakoribb.
2015. szept. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!