Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszörepesztö injekcio 26...

Tüszörepesztö injekcio 26 napos ciklusnál a 14 ik napon?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segitségeteket szeretnèm kèrni,26 napos ciklusaim vannak.A ciklus 3 napjàtol szedtem a Clostyt,napi2×1 et 5 napon keresztül.A 9 edik napon voltam hüvelyi ultrahangon ahol a doki 5db 14 mm es tüszöket làtott.Ès ki irta a tüszőrepesztő injekciot a 14 napra.De nekem a 13 napon van ovum,szerintetek????Nembaj ha a 14 napon kapom meg????Légyszi irjon aki már jàrt hasonlo cipöben vagy több tapasztalta van mint nekem.Elöre is köszi a válaszokat.
2015. szept. 7. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kérnék még ultrahangos vizsgálatot. Júniusban volt inszeminációnk, a 9.-ik nap nekem is csak 12-16 mm-esek voltak a tüszőim, viszont a 12.-ik napra, vagyis 3 nap múlva a domináns tüszőm 24 mm-es lett. Én biztosan nem szúrnám úgy be, hogy a doki nem néz meg előtte. Nekem hosszabb ciklusaim szoktak lenni, 30-32 napos, de azt se nagyon vették még sehol számításba, gondolom nálad is a klasszikus 28 napos ciklussal számolt a doki.
2015. szept. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt
2015. szept. 8. 07:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajna nem rendelt vissza ultrahangra,legközelebb a ciklusom 21 napjàn kell mennem.Ès az mennyire problèma ha ovu uttàni napon kapom meg a szurit??Ès ha mèg ovu napjàn???
2015. szept. 8. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!