Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy fontos kérdésem,...

Lenne egy fontos kérdésem, menstruációval kapcsolatos. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember 5-én kellett volna megjönnie a menstruációm,de még nem jött meg. Késik már 3 napja,mikor párommal együtt voltunk nem védekeztünk(aug.közepe,viszont nem élvezett belém,hanem azelőtt jóval kivette). Terhességi tesztet készítettem már 2-őt is. Mindkettő negatív lett. Alhasi fájásaim vannak,de nem jön meg. Mit tegyek? 21/L. Megköszönném,ha normális válaszokat kapnék,nem olyat,hogy védekeztünk volna..stb.

2015. szept. 8. 19:58
1 2
 1/12 anonim válasza:

Lehet alhasi fájdalmad amiatt is, hogy meg fog jönni.

Ha pár napon belül nem jön meg, akkor csinálj még egy tesztet vagy menj orvoshoz.

2015. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Eddig mindig percre pontosan megjött? 3 napon mit aggódsz? Olyan is van, hogy teljesen kimarad. Vagy szerinted már azért fáj a hasad, mert elfolyt a magzatvíz?
2015. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. Asttessz ratesz. Csak nyugalom.
2015. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem aggódnék nagyon. Cici duzzad? Ha megvannak a menstruáció előtti tünetek (alhasi fájdalom is ilyen), akkor ne izgulj.
2015. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem sose késett, erre most kimaradt egy hónap :) Ne idegeskedj, csak jobban fog késni, ha a teszt negatív akkor nincs gond :) 21l
2015. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A terhességi tesztek mennyire biztosak?
2015. szept. 9. 19:54
 7/12 anonim válasza:
Ha úgy csinálod ahogy rá van írva akkor megbízhatóak :) pl van amelyiket vízszintesen kell tartani meg ilyen apróságok, de megbízhatóak :)
2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én most nagyon kezdek bepánikolni,hogy még mindig nem jött meg. Márcsak mind ezen tudok gondolkodni,hogy mi lehet az oka,hisz a tesztek negatívak..
2015. szept. 9. 22:52
 9/12 anonim válasza:
Ugyanígy voltam én is, elmentem nődokihoz és semmit nem talált. Kaptam gyógyszert amitől megjött és ennyi volt... Egyik előző voltam :)
2015. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi a gyógyszer neve? hát jövőhéten én is szerintem elmegyek dokihoz..de az az egész,hogy hogy pont most nem jött meg mikor nem védekeztünk?
2015. szept. 10. 21:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!