Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 8-án tesztet negatív,...

Vikike_84 kérdése:

Most 8-án tesztet negatív, hétfőn jött a menstruációs görcs gondoltam peteérésem van csináltam ovu tesztet halvány pozitív, kedd szintén, ma megint ezt a tünetet produkálom, lehet, hogy terhes vagyok? Mellfeszülés még nincs

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Dögöljek meg, nem értem a kérdésed.


Írd le, mikor menstruáltál utoljára, mikor kell legközelebb. Ha késik, csinálj terhességi tesztet.


Nem értem, hogy ha még csak ovutesztelgetsz, akkor mitől lennél terhes? Ráadásul halvány pozitív ovuteszt? Olyan nincs, az mindig kétcsíkos, és a második csík erősödik.

2015. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy miii? Egy szòt sem értek... hol is tartasz most?! Ha a mensinél,akkor hogy jön ide az ovuteszt?!
2015. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értelmezem tegnap csináltál egy tesztet ami negatív lett,hétfő óta mensis görcsöd van amiből arra következtettél,hogy lehet ovud van de közben meg azt hiszed terhes vagy...


Szóval a kérdésem mikor jött meg utoljára?Mikorra nem várod?

2015. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!