Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom! Esetleg...

Holnapra nem várom! Esetleg valaki van még így? Pozitív teszt, tünetek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 14:48
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia.

14.ére nem vártam, és nem is jött meg azóta sem... már 3 napja. Nagyon izgulok, hogy mi lesz.


Veled mi újság?

Teszteltél már?

2015. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem 10.-én nem kellett és nem is jött, azóta 2 pozitív terhességi teszt + ma voltam dokinál és már látott is valamit, petezsák + szikhólyag.Csinálj nyugodtan egy tesztet már fog valamit mutatni.
2015. szept. 17. 10:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia!Mi újság ,csináltál tesztet?
2015. szept. 18. 14:07
 4/11 anonim válasza:

Szia!


Sajnos azóta megjött!... :(

Most 16-ára nem várom. Ovu előtt 2 nappal, ovukor és ovu utáni nap együtt voltunk. Remélem van esélyem!


Neked nagyon gratulálok. És boldog babavárást kívánok!!

Szuper jó érzés lehet :)

2015. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!Szurkolok neked,de légyszi írj,hogy alakult ez a hónap!
2015. okt. 8. 08:15
 6/11 anonim válasza:

Köszike. Mindenkèpp irok. :)

E

2015. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia !


Hogy vagy??

Van esetleg valamilyen tüneted?

Ma csináltam egy próba tesztet, ami negatív volt... Vagy túl korai, vagy tényleg sikertelen hónap lesz.

A melleim megduzzadtak, de különösebben nem fájnak, mától pedig kezdem érezni a menszi szerű görcsöket.



E

2015. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bocsánat, ezt a kérdést nem ide szántam! :)
2015. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm jobban vagyok a héten a rosszullétektől.Ma megyek orvoshoz megint.Nekem a nemvárt előtt 2-3 nappal szintén menzi szerű görcseim voltak és mégis babás lettem.Nem jelent semmit.A hányinger,rosszullétek később jöttek.Én a nemvárt napján teszteltem halvány pozitívat.Még várj a tesztel,de írj hogy alakul.
2015. okt. 14. 13:36
 10/11 anonim válasza:

Olyan jo Neked. :)

Kèpzeld nekem ma de.megjött,2 nappal a nemvárt előtt :(

Kevesebb,mint szokott, nem db-os. A hasam görcsöl, a melleim duzzadtak maradtak.

Már ne is remènykedjek, ugye?

2015. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!