Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő inyekcióval...

Tüszőrepesztő inyekcióval hányszor lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinekk nem az első inyekciós kurája sikerüt? Van értelme szerintetek még meg próbálni? A mult ciklusban már kaptam, de nem sikerült így sem.
2010. márc. 12. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem már 4 hónapom el ment ezekkel az injekciókkal és a dokim még két hónapot tanácsol ilyen injekciós"kúrát"utána mehetek inszemre!nekem lassan a 4.évem lesz sikertelenül de neked azért szurkolok!sok sikert
2010. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok!közben persze volt ki hagyva idő is!szóval több mint fél évem el ment már ezzel a "kínlódással" én speciel a (puregon-pregnil injekcíokat válogatva)úgymond túl vagyok eddig ezeken!
2010. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy válaszoltál! Nekem lassan 2 éve , hogy próbálkozok. Én is ki vagyok már ezektöl a kinlódásoktol. Te nem érzed azt, hogy sosem lesz már babád? Én már nagyon affelé hojlok, hogy fel adom. Neked volt már átjárhatóságid? Én még egy inyekciót megpróbálok utána meg mütenek és ha nem sikerül, inszem jön.
2010. márc. 13. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
voltam átjárhatóságin is meg a párom is volt orvosnál most valószínü hogy megyek 1-2hónapon bellül inszemre!sok sikert!igen én is sokszor érzem hogy nem bírom de ne add fel!nem szabad nem ezért küzdtél szerintem te sem eddig!gondolj bele ha most fel adod és egyszer eszedbe jut hogy szeretnél babót lehet megint kezdhetsz mindent előröl!ne add fel!tarts ki!és sok sikert!drukkolok!
2010. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!