Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is van itt akinek az...

Más is van itt akinek az alaphője 36.2 fok?

Figyelt kérdés
az elõzõ terhességem elõtt 36.4-36.6 között volt. mos a lutealis szakaszban sem nagyon megy 36.8 fölé, a TSHm.vehig rendben volt es szerintem ovum is szokott lenni mert szepen megvan a hõ leesés majd emelkedés, ovu tesztek is pozitívak. még csak ez a 3. probalkozasunk csal feltunt hogy alacsony az alaphõm..
2015. szept. 16. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor alacsony az alaphő, ha a follikulàrisban tartósan 36,2 celsius alatt van. Tehàt az elmondottak alapjàn a tiéd nem alacsony, nincs miért aggódni.
2015. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 36.2-36.3 az alaphőm. Nem tudom, hogy gond-e, de az biztos, hogy több mint egy éve várunk gyermekáldásra. Igaz, nekem a luteálisszakaszba sem megy fel 36.6 fölé :S
2015. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!