Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 Hete nem szedem a fogamzásgá...

3 Hete nem szedem a fogamzásgátlot. (Lindynette) De azota voltunk együtt többször is a parommal. Ez idő alatt teherbeeshettem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek sehogy, akkor igen.
2015. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen,nekem is az első gyógyszermentes hónapban sikerült mindkét fiam:)
2015. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor csinàljam meg a terhességi tesztet? Köszönöm a vàlaszokat :)
2015. szept. 17. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
a kimaradt mensi után pár nappal
2015. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 18. 06:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Azota eltelt pár hónap. Sikerült teherbe esned?

Csak mert én ugyanezt a gyógyszert szedtem. én csak 9 napot hagytam ki belőle és elsőre sikerült teherbe esnem. Ez volt 4.hete kb. Ma voltam orvosnál. korai terhességem van és ugy néz ki eddig ikrek. :)

De persze attól is függ milyen sokáig szedted a gyógyszert.

2015. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. De eddig 3 terhességi tesztett vettem 2-n halvány csík volt a pozitív. 1 pedig negatív volt. Meddig szedted a fogamzásgátlót?

gratulálok :)

1 hónapig plusz 3 szem.

2015. szept. 28. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Szio. Valaszod elotti iro vagyok. Sajnos azota en elvesztettem a babakat. :( de a gyogyszert en elotte 4 honappal kezdtem ujra szedni. Eltelt a valaszod ota 1hobap. Sikerult teherbe esned?
2015. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom. :( párommal úgydöntöttünk h várunk majd jövőhéten megnézzük. :)
2015. nov. 2. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!