Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet? Tudom...

Szerintetek mi lehet? Tudom nem ide kéne írnom de nagyon kíváncsi vagyok és a csütörtök még messze van! Kérlek normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
13.án kellett volna megjönnie de semmi, azt hittem terhes vagyok mert 8.28 és 09.1 próbálkoztunk (08.30 ovum) de jó pár terhességi teszt - lett. Ma meg el kezdtem vérezni nagyon világos, élénk piros színű és olyan átlátszó nyák is volt benne, de alig van meg. Nem sok lett a tamponon amit pár óra múlva cseréltem, után jó pár órán keresztül nem volt semmi most megint egy kicsit vérzek és váj a méhem.

#vérzés #- teszt
2015. szept. 19. 21:18
 1/6 Bella169 ***** válasza:
Ha fennáll a terhesség legkisebb lehetősége is én a fenti helyzetben már bementem volna az ügyeletre vagy a sürgősségire. Inkább egy potya vizsgálat, mint hogy baj legyen.
2015. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mivel negatívat teszteltél és most menstruálsz, akkor nem vagy terhes. Ennél egyértelműbb jelek nincsenek.
2015. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne, nem kellett volna írnod. Megjött, a teszt negatív, ennyi. Késett pár napot, van ilyen.
2015. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Soha nem késett még egy napot sem! most meg teljesen más a menstruációm. Ezért gondoltam hát ha volt valakinek valami hasonló tapasztalata!
2015. szept. 19. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy orvos sem fog semmi mást mondani, mit itt. Lehet, hogy elindult valami, de sajnos nem maradt meg. Sok nő ezt észre sem veszi, betudják pár napos késésnek.
2015. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok....nekem időben jött meg,1.nap pecsételő,2.nap gyenge vérzés majd 3.nap pecsételő,és ennyi....csak nekem semmi nyák nem volt.Holnap tesztelek.
2015. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!