Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?...

Ugye nem vagyok terhes? Nyugtassatok meg kerlek szeintem nem vagyok vagyis temelem.

Figyelt kérdés
Na szoval szeptember 7.en gumi nelkul csinaltuk de nem ment el bennem. Ra 2napra megjott a menszeszem...a menszeszem ota eltelt kb 13 nap. Semmi terhesseg tunetet nem eszleltem de jelenleg megvagyok fazva elegge...de olvastam h van ilyenkor olyan h "tejszeru huvely valadek" na az van nekem de az az igazsag h az azota van miota elsonek megjott...ugy h nem hiszem h terhes lennek. Kerlek nyugtassatok meg
2015. szept. 21. 18:23
 1/7 anonim válasza:
44%
Szerintem az vagy. Szopacs :D
2015. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Nem vagy terhes.
2015. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ne ijesztgesd már...

Nem vagy terhes. Valószínűleg. Ha nagyon aggódsz, csináltass tesztet, még most derüljön ki a 10. héten belül. De én sem hiszem, hogy terhes lennél. Viszont 700 ft körül már lehet kapni terhességi tesztet. Biztos ami biztos. :)

2015. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy terhes vagy!! :) Nyugi! :)
2015. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy, én is így lettem terhes, menstruáltam utána. Kisfiú, vagy kislány lesz vajon?
2015. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a 2. Es a 3. Kommentelonek:) kicsit megnyugtattatok en is gy gondolom h nem lesz csak felek:)
2015. szept. 21. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. De ha tutira meg akarsz nyugodni,vegyél egy tesztet. Ha az lennél,kimutatná.
2015. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!