X-epil tesztcsík?

Figyelt kérdés
Most csináltam a biztonság kedvéért egy x-epil tesztet. Nem gyűjtöttem össze a vizeletet, hanem rápisiltem. A kontrollcsík azonnal megjelent, csak a tesztvonal helyén rögtön egy fehér vonal lett. Ez mostanra eltűnt. Lehet, hogy elázott a teszt? Ettől még negatív?
2015. szept. 23. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy csík van akkor igen.. Negatív.
2015. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az x-epil ilyen, az a reagens helye, a teszted negatív.
2015. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ilyet pedig még nem tapasztaltam az x-epil tesztcsíknál. Igaz, mindig pohárba gyűjtöttem a vizeletet.
2015. szept. 23. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor csinál, ha elázott, ha olyan helyre is került pisi, ahová nem kellett volna.
2015. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az előfordulhat, hogy olyan helyre is került, ahova nem kellett volna. Csináljak azért még egyet, szakszerűen, pohárba gyűjtött vizelettel vagy így is elhihetem, hogy negatív?
2015. szept. 23. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Elhiheted. De ha megnyugtat, csinálj. Nekem többször volt ilyen, először én is megörültem, aztán mikor megszáradt, látszott, hogy csont negatív, és tényleg az is volt.
2015. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd holnap, első vizeletből.
2015. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!