Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes, igaz?...

Nem lehetek terhes, igaz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Barátommal megszakításos védekezéssel lefeküdtünk a menstruációm előtt 2 nappal. Minden jól ment, nem élvezett belém, sőt még a menstruációm is megjött ahogy szokott sok vérrel fájdalmakkal.Csak azért aggódok mert 3 napig tartott a szokàsos 6 nap helyett. Gondoltam már rá hogy (mivel eddig is volt ilyen 3 hónapja hogy csak 3 napra jött meg és nem volt semmi) hogy csak még mindig nem àlltak be a hormonjaim. Nem tudom hogy aggódjak -e mert mostanság sokat is szoktam émelyegni.

2015. szept. 23. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

orvos az atya mindennek

a megszakítás nem védekezés.

ha megjött a mensi akkor olyan 98%esélyel nem mert durva szóval már a méhfalad vérzéssel levált

2015. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A menzesz elött pár nappal ha valaki teherbe esik, akkor attól még a vérzése megjön. Ugyanis a megtermékenyülés a petevezetékben történik, és csak 10-14 nap múlva kerül a méhbe.

A megszakítás NEM védekezés, emellett igen jó eséllyel lehetsz terhes.

Szóval VAN esély arra, hogy terhes vagy, az aktustól számított két hét múlva csinálj tesztet, és utána meglátod.

2015. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A beágyazódás napokkal az aktus után történik meg, vagyis az, hogy most megjött nem garancia semmire.

A menzesz hossza meg semmit sem jelent, a megszakításos védekezés viszont nem védekezés, mert pl az elővàladékban is lehet sperma. Az aktustól számított 2 hét utàn mutatja ki a teszt, ha terhes vagy, ha az negatív, akkor megnyugodhatsz.

2015. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De lehetsz. Nem védekeztetek.
2015. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért hiszi még valaki hogy a megszakítás védekezés? Olvassatok utána az előváladék fogalmának. De normális, orvosi könyvekben, ahol részletesen le van írva...Hogy fogják hívni ha terhes vagy?
2015. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!