Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeelemzés segítséget...

Görbeelemzés segítséget kérnék. Mitől lehet ez? Esetleg a cickafark vagy palástfű tea okozhat e magasabb alaphőt?

Figyelt kérdés

Menstruáció alatt 36.5 szokott lenni a hőm. Ciklus elején csodálatosan stagnál 36.5-ön. Jól mérek, ugyanabban az időben, ugyanazzal a mérővel. Nem befolyásolta semmi a hőm. Beteg nem vagyok. Semmi bajom.

A görbém: [link] Png

ha esetleg az augusztusi hónap is kell beteszem azt is



#alaphő #hőmérséklet felugrás #menstruációkor felugró hő
2015. szept. 25. 08:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

még egyszer a görbém

[link]

2015. szept. 25. 08:46
 2/14 anonim ***** válasza:
szia! egy napos ingadozás szerintem nem jelent semmit. Láttad volna az én augusztusi görbémet, katasztrófa volt az első fázisban. Ebben a hónapban viszont egész jól alakul. Várj még egy két napot, és biztosan szép görbéd lesz. A teák nem hinném hogy befolyásolják.
2015. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, én is úgy gondoltam hogy a teától nem lehet. Ciklus második napján voltam hormon vérvételen, megpróbálom elérni majd a dokim megérkezett e az eredmény és hátha lát benne valamit. De én ilyet még sose tapasztaltam. Tegnap is vártam hogy reggelre majd leesik meg ma reggel is abba a reménybe voltam. Hátha be fog állni vissza 36.5 re
2015. szept. 25. 09:04
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok. Minden hónap más. ez itt az augusztusi görbém: [link]


Ez meg a mostani, ahol már iszom a teát: [link]

2015. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

tyú nem semmi, neked amúgy jobban ingadozik


juliusim: [link]

augusztusim

[link]

és a szeptemberi ami viszont más a többitől, mert a többi szép görbe és mindig szabályosan lent van mensikor, visszamenőleg hónapra mind közel egyforma felfelé nem szokott menni.


[link]

2015. szept. 25. 09:12
 6/14 anonim ***** válasza:
neked nagyon szépek. Nem hinném hogy bármi probléma is lenne. Nekem az augusztusi volt az első hőmérős hónapom, én is néztem nagyokat, amikor megláttam a görbét. :-) Orvoshoz is elmentem, de nem ez miatt hanem azért mert sajnos 8 hónapja nem jön a baba. Eddig minden eredmény negatív
2015. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekünk ez a 7 hónap. én is járok folyamatosan dokihoz. Ezért is kezdtük el a kivizsgálásokat. Próbáljátok még meg ha nem voltatok a pároddal vizsgálaton, hogy őt is megnézik. Nekik csak egy vizsgálat. Én is azt fogom, a jövőhéten megbeszélni a magándokimmal.

A ciklusom nagyon szabályos, a görbém is mindig szép, óramű pontossággal is jön. Azért tartom ezt most furcsának. Az én görbém ilyet nem szokott hozni.. már problémákra gondolok, mert ha magas az alaphő akkor pajzsmirigy is lehet, bár ilyen hirtelen nem hiszem. És ha csak egy napra ugrana fel az okés, de így, hogy már 3. napja fenn van újra és egy napot esett csak le.. Nem tudom.

2015. szept. 25. 09:20
 8/14 anonim ***** válasza:
nem lehetséges, hogy most volt peteérésed? vagy esetleg terhesség? Sok nőnek megjön az első hónapban még a vérzése, és a hőd elég magas egy terhességhez. Nem tudom használsz e ovulációs tesztet, de én eggyet kipróbálnék a helyedben, meg terhességit is. Ki tudja...
2015. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na meg most látom hogy csak 2 napig volt meg, ez is lehet gyanús :-)
2015. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Peteérés kizárt. olyan szabályos a ciklusom, hogy 16. napon van mindig peteérés. Ovutesztelni nem szoktam, általában szoktam intenziven érezni hajnalban és reggel. A dokim pedig alátámasztja mert ovu után voltam most is. A ciklus hu 4-re huzta viszont 7 én volt ovum. a ciklusom pedig 29 napos. 13 napos a luteális fázisom, 14. napra jön meg . :) Elég felkészült vagyok, a dokim már rám is szólt, hogy azért ne vigyem túlzásba :D Volt egy tesztem 12. dpon, azon egy halovány csíkot láttam. Aztán mensi első napján nega volt. A hőm pedig ahogy leesett szinte ugyanoda vissza is ment. 3 napja jól érzi magát fenn. Tüneteim viszont nincsenek. Derekam érzem hogy fáj. Én nem gondolok terhességre. A mensi számomra ezt a lehetőséget elvágta. Bár tudok sok olyanról, hogy terhesség alatt is megjött hónapokon keresztül, de én valahogy nem hiszek benne hogy a szervezetem ilyet csinálna :)
2015. szept. 25. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!