Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után 4 héttel (6hetes...

Az aktus után 4 héttel (6hetes lennék) Már biztosat mutat a terhességi teszt csík?

Figyelt kérdés

KÖSZÖNÖM, HA SZAKÍTASZ RÁM IDŐT!

A mensim meg volt, 6 napig és viszonylag normálisan is. Azóta mindenféle terhességi (vagy hormonális/felfázás) tüneteket érzek: mellfájdalom, 2 hete szurkál az alhasam, nyomásra fáj középen. Hányingerem is volt/ez lehet pszichés/. A hőm normális, mensi előtt leesett, megjött majd újból felment 37-re 1-2 napra, de azóta mindig 36 körül mozog. A mensim elmúlása után, 1 hete 2 negatívat teszteltem, az egyiket reggeli vizeletből. Ma, aktus után 4 héttel tesztelek újat. /x-epillel/ ez már biztosat mutat? Köszönöm szépen!:)



2015. szept. 25. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
elvileg ez úgy működik, hogy a várt menstruáció után 2-3 nappal kell elvégezni. addig fals eredményt is adhat. mivel 2 teszter van egy dobozban, így kipróbálhatsz egyet, de szerintem tök felesleges.
2015. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A hőm most délután 37 fok. Ha jól tudom, csak a reggeli számít... Az mindig 35,8-36!
2015. szept. 25. 13:54
 3/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék biztosra menni, fiatal vagyok még egy babához 18 évesen. Biztosat mutat?
2015. szept. 25. 13:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hőemelkedésed van, a többi pedig pszichés :)

Meg miért aggódsz ennyire? "Hiba" történt a védekezéskor?

2015. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

szerintem menj el nőgyógyászhoz és majd ő megmondja, és meg is nyugszol!

18 évesen nem akarsz babát, akkor miért nem védekeztél, vagy ha a védekezésnél csúszott be a hiba akkor miért nem sürgősségi tabi? Persze megeshet, hogy tablettát szedsz és mellett esel teherbe, de akkor az már peh...

2015. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Előváladék kerülhetett belém a peteérésem előtt 2 nappal az óvszerről.
2015. szept. 25. 13:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
rohad kicsi az esélye, hogy óvszert összetaperolva terhes leszel. szerintem csak beképzeled magadnak. nem tudom, hogy a gumikat csak belülről kezelik spermicid anyaggal vagy kívülről is. én inkább erre vagyok kíváncsi
2015. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Huh hát ezt én sem tudom, de nagyon félek. Annyi "nem mutatta ki 10 teszt sem" sztorit olvasni itt...

Ezért lennék rá kíváncsi.

2015. szept. 25. 14:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Durván túlparázod a dolgokat. Nyugi! A terhességi tüneteket könnyű ám bebeszélni magunknak, illetve összetéveszteni egy kis megbetegedéssel.
2015. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2015. szept. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!