Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gabriel tesztek 3 óra után...

Pap.Kata kérdése:

A gabriel tesztek 3 óra után mindig pozitívak lesznek?

Figyelt kérdés
Csináltam egy gabriel t egy héttel a nem várt előtt. Biztos voltam h negatív lesz. Kivártam az időt, s negatív.leraktam. 3óra múlva meg látom h teljesen jól látható a második vonal. Kéz nap múlva szintén gabriel, szintén csak 3 óra múlva éles szépen látható pozitív. Vettem más márkájú teszteket, a szinte mindegyiken láttam a második vonalat, de csak én.;) forgattam, hunyorogtam h lássam. Gondolom ez a száradási csik volt csak.. Holnapra várom. Tudom korán teszteltem, s próbáljam meg később. Igazából az első gabriel nagyon bele rakta a bogarat a fülembe. Akkor minden gabriel 3 óra múlva pozitív lesz? Az előző hónapban is volt gabriel, 3 óra múlva pozitív, s mégis megjött, bár ott halványabb volt a második vonal. Tapasztalat gabriel 3 óra múlva?

2015. szept. 27. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, a kazettás tesztek sokszor csíkosak lesznek tdőntúl. Speciel a Gabriel is lett már nekem időntúl csíkos...
2015. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De minek nezegeted 3 óra múlva?

Dobd ki a francba és nem lesz bogár a füledbe.

Én a negatív tesztjeimet simán kihagyitottam, ugyanis elolvastam a használati útmutatót.

2015. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha 3 óra múlva lesz még egy csík, az nem pozitív. Ha szinte rögtön láthatóvá válik a második csík, akkor pozitív.

3 óra, 4 nap, 2 év...MIÉRT?... ???.......

Én is azt mondom, mint a második válaszoló. Megcsinálod, negatív, kidobod. Ennyi.

2015. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is többször használtam gabrielt és mindig pár óra múlva két csíkos lett, sajnos ilyen a Gabriel. Már nem veszek többet ilyen tesztet, mert nem csak időn túl volt pozi, hanem még időn belül is.
2015. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem értek egyet azzal, aki azt mondja csináld meg a tesztet és ha nem jön ki rajta két csík, akkor nem vagy terhes. ÓÓÓriási tévedés. Ne mondjatok ilyeneket. Sok fiatal lányt vezettek félre ilyen buta kijelentéssel. Igen is van úgy, hogy a használati útmutatóban megírt 5-10-30 perc letelte után lesz csak látható egy pici halvány rózsaszín csíkocska. És az bizony pozitív. Ha egy fiatal lány olvas benneteket és úgy van vele, hogy késik a mensije, ellő egy tesztet és az pár perc alatt is egy csíkos, akkor úgy gondolja tutira nem terhes csupán megint csak kimarad neki egy ciklus, hiszen fiatal szervezete van, gondolja belefér ennyi. Közben meg már esetleg túl késő lesz.


Akkor figyeljetek! Nekem már 3 gyermekem van, és mindháromnál az első tesztem időn túl lett halvány pozitív. Pedig a kimaradt mensi előtt egy nappal, vagy a kimaradás napján teszteltem.


Az első tesztem 35 perc után lett pozitív.


Nem tudhatjuk, hogy a tesztelő lakásában mekkora a páratartalom, lehet nem olyan gyorsan szárad a teszt. Márpedig nekem akkor jött ki koraterhességnél a második csík, mikor a teszt már félszáraz-száraz volt.


egy tapasztalt tesztelő

2015. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

inkább csak arra kell figyelni, hogy időn túl rózsaszínű vagy inkább szürke az a csík. A rózsaszín, akkor mindegy , hogy 3 óra múlva fedezi -e fel rajta vagy negyed óra múlva. A lényeg, hogy ott van és rózsaszín, mert ekkor terhes.


Időn túl mi a nyavalyától lenne egy teszt két csíkos. Mi a fenétől jelenne meg a rózsaszín csík?????? Ha nem a terhességtől? Ugyan már!

2015. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5. és 6. vagyok. Azt kifelejtettem, hogy mint tapasztalt tesztelő a Gabriellel is van tapasztalatom. Sajnos ezen a teszten mindig látszik a szellemcsík. De az egyértelműen barnásszürkés. Olyan ázott papír színe van a teszt csík helyén. De ha színes picit akkor az már jó jel!
2015. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 14:22

Hát fogalmam sincs milyen tapasztalt tesztelő vagy, ha ezt mondod...

Ezekhez mit szólsz? Nem szürke, nem barna. Rózsaszín. Nem voltam terhes, voltam vérvételen is.


[link]

[link]

2015. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jah és nem ugyanaz a teszt volt, különböző napokon... És nem volt cisztám sem.
2015. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vagy igenis terhes voltál, vagy jól eláztattad a tesztjeidet, mert akkor folyik így szét a festék anyag és hagy még attól is szélesebb pacát, mint amilyen a controll csík.
2015. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!