Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak kíváncsiságból tenném fel a kérdést. Nekem amikor megjön előtte 1 vagy 1,5 héttel előtte jelez a mellem azzal hogy fáj , gondolom többeknél van ez. de mivan ha elkezdett fájni, mondjuk 3 napja fáj én szexelek úgy hogy nem védekezek és teherbe esek, és terhes leszek tehát nem fog megjönni. A mellfájdalom elmúlik? Vagy hogy?
2015. szept. 28. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Egyén függő,nálam mikor teherbe estem a menstruáció előtt kb 2 héttel olyan nagyon fájnak a melleim hogy a karomat is alig bírtam mozdítani,hová teszem nálam nem jelentkezett a hányinger\hányás időszak.
2015. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan is előfordulhat, hogy egy héttel elkezd fájni a melled a menzesz előtt, majd 3 napig fáj, aztán te a menzesz előtt 4 nappal szexelsz, ezután történi egy soron kívüli peteérés (mert ugye nem 4 nappal a menzesz előtt lenne az ideje, de előfordulhat soron kívüli is) ettől teherbe esel kb. 8-72 óra múlva (8 óra alatt érnek fel a petesejthez a spermiumok és max 3 napig életképesek). Ezután a petefészektől elkezd levándorolni a megtermékenyített petesejt a méh felé ami kb 1 hétig tart. Ilyen esetben nem valószínű, hogy elmarad a soron következő menzesz, de mikorra a petesejt odaér a méhig, már túl is vagy rajta. Természetesen közben megszűnik a mellfeszülés is a hormonális változások miatt, mint ahogyan máskor is szokott.

Érted? Ha nem írj privit.

2015. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!