Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőre gyereket szeretnénk....

Jövőre gyereket szeretnénk. Mivel érdemes felkészíteni rá a szervezetem?

Figyelt kérdés
Esetleg szedjek vitaminokat, valamilyen szűrővizsgálatra érdemes-e elmenni (évente járok rákszűrésre), sportoljak, stb. (A mozgás amúgy is fontos lenne 81 kg vagyok 171 cm-hez, de eszeveszett fogyókúrába nem akarok kezdeni.)
2015. okt. 1. 14:15
 1/2 Bella169 ***** válasza:

Javasolt elkezdeni terhesvitamin szedni, hogy a vitaminraktáraid kellő képen feltöltődjenek.

Sportnál olyat érdemes választani amit terhesen is lehet folytatni.

Vizsgálatok:

Egy hormon vérképet nem árt ha csináltat az ember, hogy lássa minden rendben van. Ha valami még sincs akkor meg itt van rá ez az egy év, hogy kikezeljék, beállítsák az esetleges gyógyszereket.


Segíthet még a hőmérőzés, hogy tudd mikor van ovud, valamint nekem pl sokat segített a cickafark és a palástfű tea. Ezt ráérsz a próbálkozás elkezdése elött kb 3 hónappal elkezdeni inni, ha szeretnéd.

2015. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Étkezz tisztán, napi 5x. Sok folyadék, lényegében a víz volna jó. És valami jó kis terhesvitamin (femibion pl). Sok sikert :)
2015. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!