Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Et. +6. nap. Mikor csináljak...

Et. +6. nap. Mikor csináljak tesztet? Ami valós képet mutat.

Figyelt kérdés

Mensi szerű tüneteim vannak kb2-3 napja.

4 nap múlva van a nem várt mensim...

(Szerintetek jó vagy rossz tünetek mell fájás,has szurka, es néha derék tajon is... )

Ma reggel negatívat teszteltem ,lehet hogy korai volt?



2015. okt. 3. 08:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A nemvárt első napján!

Drukkolok!

2015. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nehéz ez a 2 hét várakozás 😞 főleg hogy mensi szerű tünetek érzek....

Köszönöm a drukkot 😊

2015. okt. 3. 08:12
 3/15 anonim ***** válasza:
én is a 6. napon vagyok, és nekem is fájnak a melleim, de már két napja. Vérzés előtt egy héttel szoktt jelentkezni, de most ezt egyenlőre be tudom a cickafark fű teának. Te nem iszod esetleg? lehet hogy attól van. A teszt biztosat csak kb egy hét múlva mutat.
2015. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen nekem is előtte szokott ez a mell fájós tünetek lenni... Nem én nem iszom. Szabad kérdezni hogy hányadik és hogy melyik meddő központba jársz?

Nekem ez a 2. és a kaáliba jarok.

2015. okt. 3. 09:30
 5/15 anonim ***** válasza:
2het múlva :)
2015. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia.



Mi ET+13 napon mentünk vérvételre, addig negatív tesztjeink voltak, és a vérvételen HCG 201 lett. Amikor hazajöttünk is nagyon halvány volt a csík, két napig tesztelgettünk mire jóó erős két csík lett. 1 embriót kaptunk vissza 2 naposan.


Hajrá :)


Ha 2 naposan kaptad vissza akkor szerintem felesleges tesztelgetned, majd a vérvétel előtt 1 nappal, ha 5 naposokat akkor ET+11 napon már TALÁN mutatja.

2015. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia. Akkor ezek szerint neked sikerült... Gratulálok :)

5 Napos embriot kaptam vissza.

Doki azt mondta hogy 12-14 nap múlva vér vétel, de olyan nehéz varni... Most várok es legközelebb csak a 12. napon tesztelek (persze ha addig nem jelentkezik a vérzésem)

2015. okt. 3. 15:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem szabad negatívan hozzá állni. Hüvelygolyót használsz? Ha bizonytalan vagy akár 3x3 is tehetsz fel!


Csak nyugi. Elsőre nagyon keveseknek sikerül!

2015. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia. Igen hasznalok doki 3x2 irt fel.

Nagyon izgulok.. Azóta nem is mertem tesztet csinálni, próbálok várni még. O:)

2015. okt. 4. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is 5napos embriót kaptam vissza, és beülti után 7.napon halvány pozit teszteltem, nem tudtam várni na meg volt itthon teszt bőven :-)

Drukkolok!!!


27hkm

2015. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!