Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire természetesen, hogy...

Mennyire természetesen, hogy lecsökkent a menstruációm? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Régen, még 5-6 napig tartott, sokkal erősebb is volt. Már egy jó fél éve 3-4 nap, de a 3.-4. napon már minimális. Ovut nem érzem, se folyás, se nyák. 28 éves vagyok, nem tudom a kor mennyire számít. Szerintetek van okom aggódni? Egyébként pontos a ciklusom.
2015. okt. 5. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nincs semmi jelentősége. Az endokrinológusom (nő) konkrétan azt mondta, hogy nem kell, hogy az ember bokájáig csorogjon a vér... Amikor babás lettem, az utolsó vérzésem nekem is 3-4 napig tartott jóindulattal, ebből egy nap nagyon gyenge volt, a többi meg kb. maszatolás.

24+3 hkm

2015. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is ez van.A doki szerint nem baj,de ha aggódsz,csináltass hormonvizsgálatot!
2015. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

régen max 4-5 napos volt

most 3 szülés után elvileg erősödnie kellene,

de nem, simán letudom 2 nap alatt +1 nap valami kis barnázás van utána


ovum van tuti mert érzem :-D

2015. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!