Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 18. napjánál tarok...

A ciklusom 18. napjánál tarok ált 28-30 napos a ciklusom tegnap vettem észre hogy érzékeny a mell bimbóm ez lehet a peérés jel vagy ez már csak az után jelentkezik hogy megtörtént a peteérés?

Figyelt kérdés

A másik ami érdekelne hogy pár napja figyelem a hüvely válladékot hogy mikor lesz olyan tojásfehérje szerű nyúlós az előbb orálisan kielégítettem a párom és utána voltam wc-n és akkor vettem észre ezt a tojásfehérje szerű válladékot ez most azért van mert én is begerjedtem vagy a peteérés miatt?

Sűrgős választ várok mert ha ez peteérés akkor ma este rágyúrunk a témára


2008. szept. 10. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem ez peteérés. :) szóval hajrá!!!!!
2008. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem mind a kettő! ugyhogy gyerünk este, hajrá, mindent bele!
2008. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a tünetek és a naptár alapján is gyúrjatok a témára mihamarabb!:-)
2008. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindkettő miatt! Szóval este kapd el párod!!! meg a következő 2-3 napban is! Sok sikert!
2008. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!