Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, akinek úgy sikerült...

Volt, akinek úgy sikerült hamar a baba, hogy nagyon figyelte magát (ovuteszt, hőmérő), sokat foglalkozott ezzel, és mmégis? Hanyadik honapban?

Figyelt kérdés
nem tudok nem erre gondolni, és félek, hogy ezzel rontok az esélyeimen, de nem megy másképp.

2015. okt. 6. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Butasag, hogy emiatt nem jon ossze, inkabb csak felesleges ennyire gorcsolni, mert nem is hasznal es epp a dolog varazsa mulik el.


En a masodik babat tervezve ovutesztet hasznaltam es homeroztem is. Az elso honapban terhes lettem. Nem azt mondom, hogy reggeltol estig ezen izgultam es nem is csak emiatt szeretkeztunk es nem idore. De artani sem artott semmit.

Igaz, most a harmadik babank is az elso probalkozos honapban fogant, szoval az is lehet, hogy siman termekenyek vagyunk, vagy szerencsek.

Sok sikert neked is!

2015. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak engedd magad, élvezzétek az együttlétet és meglátod hipp-hopp összejön a baba :) Sok sikert :))
2015. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk. Első hónapban sikerült. Néztem, amit ember nézhet, mértem, amit mérhet... sikerült. Aztán az uh kimutatta, hogy nem akkor fogant, amikor a papírjaim, diagramom, logikám mondta :D Szóval kattanhattam, amire akartam, 6. napi együttlétből lett, amikor még nem is gondoltuk, hogy esélyes lehet.
2015. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is első hónapban. Ovuteszt, meg hőmérőzés nem volt, helyette hónapokkal előtte már szedtem terhesvitamint, kivizsgáltattam magam, sportoltam, egészségesen ettem, Aviva tornáztam, Jónás-napot néztem...:D Még a biciklire se ültem rá a vélt beágyazódás körül, aztán besokalltam ettőla ciklusom közben, és a baba késői peteérésből fogant végül, szóval lehet, hogy a lazítás is segített:)

De már a 9-10. dpo körül teszteltem, és utána is napokon keresztül, jó volt nézni, ahogy egyre erősödik, és volt otthon hozzá elég teszt:)

2015. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!