Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napi 12,72 ng/mL progeszte...

21. napi 12,72 ng/mL progeszteron érték milyennek számít?

Figyelt kérdés

A középső luteális fázis referencia értéke a leleten 4,44 és 28,03 ng/mL közötti.


Holnap megyek természetesen dokihoz, de addig is kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy az én értékem jónak, vagy alacsonynak számít-e.



2015. okt. 12. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!!

Szerintem ez alacsony!!

biztos ovu után 7 nappal lett nézetve?

2015. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, 15. napon volt ovu, de 22. nap szombatra esett, így pénteken mentem a 21.-en.


Ezt találtam a neten:

"5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. "


Akkor a 12,72-re már elképzelhető, hogy pótlást fogok kapni?

2015. okt. 12. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem adna a doki, akkor legyél erőszakos.

Nekem 42 körül volt, missed ab lett a vége, utána mondta az endokrinológus, hogy már az akkori progin is látszott, hogy gond lehet, mert nagyon kevés volt.


Endokrinológusok véleménye az, hogy a jó progi úgy 80-tól indul, akkor minden oké.


Én most a 42 körülire kapok peteérés utántól 2x1 Utrogestant.

2015. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Néztétek a mértékegységet is? 12,72 ng/mL kb. 40 nmol/L-nek felel meg.
2015. okt. 12. 22:00
 5/5 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom tökéletesnek vélte ezt azt értéket. Természetesen nem hiszek neki, és továbbmegyek endokrinológushoz, de addig is megköszönném, ha véleményeznétek ezt az értéket. Hátha van/volt valakinek hasonló progi szinttel tapasztalata,
2015. okt. 14. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!