Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így alakul a diagram. Szerinte...

Így alakul a diagram. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 09:13
 1/7 A kérdező kommentje:
www.ciklus.hu/images/diagramok/0cd2d6ebab025504aa0cd9667c2adefc_100225_100316_1268697600_.png
2010. márc. 16. 09:14
 2/7 anonim ***** válasza:

20. ciklusnapon mit vársz?


ha megtörtént a megtermékenyítés, akkor pár napja volt a beágyazódás. ilyenkor még alig van kapcsolat az anya és a magzat között. ilyenkor még általában semmi terhes tünet, még a teszt se mutat semmit. mit mondhatnánk mi a görbéből?

2010. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát elég alacsony a hőd de az eddigi napokhoz képest viszont szépen fenn van eddig!!Tudom várni az erdményt a legrosszabb de még várj legalább 8-10 napot és ha magasan marad akkor lehtséges a baba..addigra még egy 25-ös teszt is kimutatja!amúgy pé-d sztem volt és nagyon jók a 18-asok is..Türelem!!Rózsát terem!!
2010. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bár szerintem azért mert valaki türelmetlen, nem kell lehurrogni. Én csak arra voltam kíváncsi hogy milyen a görbém. Jókor voltunk-e együtt, bár elég sok a 18-as. :-)
2010. márc. 16. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

én nem hurrogtalak le, csak nem értem, miért rakod fel, mert ebből még nem lehet leolvasni semmit. a terhesgörbék jellemzője, hogy általában csak utólag lehet róla megállapítani azt amit szeretnénk, de akkor már általában mindegy.


annyit tehetsz, hogy nézed, hogy fent marad-e a hőd, ha fent van az jó jel, de sok mindenre nem tudsz belőle következtetni. (ugyanez igaz a pé-re id, csak akkor tudod meg, hogy megtörtént, amikor a leesés után fölment a hő. a leesés önmagában csak gyanú a pé-re) a terhes teszt mondja meg az igazat.

2010. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de az is leghamarabb a 28. ciklusnap
2010. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek. A görbéden látszik, hogy megvolt a tüszőrepedés, és hogy jókor voltatok együtt, de más még nem. Majd 8-10 nap múlva, ahogy írták.


Drukk!

2010. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!