Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik hosszu ido után...

Lányok, akik hosszu ido után estetek teherbe, amikor már nemigazán torodtetek a tunetekkel végulis milyen tunetekkel járt? Gondolok a menzi elmaradásán kívul volt vmi jellegzetes ami nagyon más volt, vagy épp semmi tunet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. A várt menszesz előtt volt mindjárt megjön-érzésem, mint rendszerint, és cicifeszülésem, mint rendszerint. Semmi nem utalt arra, hogy most másképp lesz, és útban van a baba. Egyszerűen csak nem jött meg, és pozitívat teszteltem.


A tünetek a 6. hét után indultak be, de akkor elég durván: a rosszulléttől az ágyból se tudtam kikelni.

2010. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez is bizonyítja, hogy mennyi mindent képesek vagyunk behaluzni... köztük én is, nem azért írtam, hogy feszültséget keltsek. de ha valaki nagyon szeretne kisbabát, akkor sokszor úgy érzi magát, mintha már terhes is lenne. és erről nagyon nehéz megállapítani, hogy akkor most igazi, vagy sem.
2010. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom, már tulestem ezen a "bebeszélos" idoszakon:)már van egy 2 és fél éves kislányom, nála ilyen gondom nem volt, pedig o is 8honap után sikerult.az elso terhesség nem járt tunetekkel, a második viszont igen, már 4 hetesen éreztem hogy vmi más..de sajnos ot elveszítettuk:(( most kíváncsi vagyok milyen lesz a kovetkezo, illetve remélem megtapasztalom ujra...Hát ezek szerint tényleg nincs két egyforma terhesség egy személynél.
2010. márc. 16. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak égbekiáltó "tüneteim" de visszagondolva, néhány apró azért igen. Állandóan a salátát, és a friss zöldségeket kívántam, zabáltam. Pattanásos lett az arcbőröm. Ennyi. Egyébként nekem is volt mindjárt megjön érzésem, ezért volt furcsa, hogy végül nem jött meg, de még akkor sem "gyanakodtam" igazán. Több mint egy hét után teszteltem csak.
2010. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már pont megbeszéltem magammal, hogy most nem is lenne jó, mert végigcsinálni a nyarat nagy hassal, így elég lenne ha tavasszal sikerülne. És nyilván rögtön összejött. Nem jött meg, majd ehhez képest egy héttel már a hústól hánytam.
2010. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pattanás?! na ne, én meg abban reménykedek, hátha akkor elmúlnak
2010. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még 5+3 heteske vagyok de tök ugyanaz mint az első válaszolóval.

Akkor még csak ezek után leszek rosszul?Húú...

Sok sikert,és ha nem figyeled magad,akkor fog sikerülni--nálam így történt:)Azt sem tudom mikot volt pém...

Két naponta voltunk eggyütt,csak annyiban volt más,hogy apa feldobta a lábaimat a nyakába,és úgy madatunk pár percet.:))))))))

Drukkolok!

2010. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig volt mellfeszülésem,abban a hónapban még az sem volt.Arra gondoltam,nem volt tüszőrepedésem,és kimarad egy ciklusom,így nem is törődtem vele,barátnőm unszolására csináltam 11 nap késésnél egy tesztet,csak hogy hagyjon már békén,én biztos voltam benne,hogy nincs baba,hisz mint írtam a szokásos cictünetek sem voltak.Természetesen tök pozit teszteltem,másnap az uh-on már egy 7mm-es petezsákot láttunk:)A terhesség alatt sosem volt tünetem,a mellem sem kezdett el jelezni,semmi nem volt.A szülésemet követő 2. napon a tejjbelövéskor volt az első mellfeszülés.Nekem így volt:))

2010. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!