Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a görbéről?

Mit gondoltok erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link]


Holnapra nem várom. 11 és 12 dpo-n volt nagyon gyenge barnázás, annyira hogy csak wc papíron lehet látni, aztán 13 és 14 dpo-n mensiszerű valami ami időben is nagyon korai lett volna meg kevesebb mint fele annyi jött mint szokott. 15 dpo-n megint csak barnázás, ugyan úgy mint első két nap, aztán 16 dpo-ra teljesen elmúlt. Számomra érdekes ez az egész helyzet pláne hogy a hőm lassan ugyan de felfelé megy



2015. okt. 14. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Furcsa görbe. Tesztelj szerintem holnap reggel, ha van valami, már mutatnia kell.
2015. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Majd csak pénteken akarok, de meghalok a bizonytalanságtól
2015. okt. 14. 14:06
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és említésre méltó, hogy eddig az összes hónapban trifázisos görbém volt.... természetesen baba nélkül.

Ezért is érdekes még ez a görbe

2015. okt. 14. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat valoban eleg furcsa ez a gorbe...

A gorbed elso felen mi aza ket figyelemenkuvul hagyott ertek? Mindig ugyanabban az idoben mered a hodet?

Egyebkent szerintem nincs baba, volt egy gyenge menzeszed (nem minden honapban ugyanolyan eros), de biztosat csak a teszt utan tudsz. :)

2015. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a két figyelmen kívül hagyott érték pedig 3 órával később mért eredmény mint a többi. A mensesem mindig 5-6 napig tart mióta menstruálok ezért az is fura volt hogy most alig volt valami. De mind ez mind ez mit sem számít mert ma pozitiívat teszteltem :) [link]

[link]

2015. okt. 18. 21:11
 6/6 anonim válasza:
Pozitív teszteld lett? Jaj, de jó! Gratulálok😍 most én is így vagyok 2napja valami barnás folt jön tőlem 5 nappal mensi előtt, reménykedem én is❤️
2019. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!