Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Mi a véleményetek...

Segítség! Mi a véleményetek erről a hőgörbéről?

Figyelt kérdés

[link]


A diagramm szerint jó helyen vannak a vonalak,de ha a mai alaphőmet beírom 37,2 akkor teljesen átrakja a vonalakat,jelen ábra szerint normális hogy hőemelkedésem van minden nap?



2015. okt. 17. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt két dolog lehetséges:

Az egyik, hogy nem volt még peteérésed és talán nem is lesz ebben a hónapban.

A másik meg az, hogy esetleg 10-11-e körül történt valami, ami megemelte a hődet függetlenül a peteéréstől.

(Betegség, fejfájás, esti alkohol fogyasztás, nagyon rossz álmatlan éjszaka stb. van még pár olyan esemény, ami ezt okozza)

Ebben az esetben ki lehet húzni azokat a napokat, és akkor a 19 -20 ciklusnap körül volt/van peteérés.

2015. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem volt olyan tényező ami befolyásolta volna az ovum,és általában 28 napos a ciklusom,elvileg jövő hétvégén kell megjönnie,eddig mindig pontosan jött meg.Lehet nem vagyok elég tájékozott ebben a témában de ha van köze a sárgatesthormonnak az ovuhoz akkor az viszont 10.én volt.van összefüggés?
2015. okt. 17. 08:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csak a görbékhez értek, és valóban volt egy megemelkedett hőd a 10. napon, viszont utána nem teljesültek a szabályok, két kivételszabályt nem lehet egyesíteni, ezért ha nem volt oka a fent említett megemelkedésnek, akkor egyelőre nem volt ovud.

Ez viszont nem feltétlenül gond. Átlagosan minden egészséges termékeny nőnek van évente 1-2 ilyen ciklusa.

Nem tudom mikor kezdtél hőmérőzni, vannak-e korábbi hónapok?

2015. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy most kezdtem ebben a ciklusban.azért reménykedtem benne hogy volt ovum mert 10.én voltunk együtt és iszonyatossan beleszúrt a petefészkembe utána és mivel 11.én volt egy visszaesés (utána olvastam hogy ritkán de előfordul ovu után)

azóta viszont nem megy le a hőm és napközben eléri a 37,5 t is.köszönöm a választ akkor várok ,jövő héten elvileg megkell jönnie és újra kezdem.

2015. okt. 17. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Közben eszembe jutott, hogy az sem mindegy mikor méred és mivel. Emiatt is lehetett az "eltérés".

Csak analóg hőmérő jó és minden nap ugyanabban az időben kell mérni reggel. Előtte minimum 3 órán át nem szabad kikelni már az ágyból továbbá minimum 6 óra fekvés meg kell hogy előzze.

szóval még nem biztos hogy "veszve nav" ez a hónap.

Bár olyan is van, hogy egy nőnek akkor borul meg a ciklusa, amikor épp gyereket szeretne. HOgy pontosan mitől azt nem tudom, de nem egyedi ez sem...

2015. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor marad a türelmes várakozás:)
2015. okt. 17. 10:21
 7/13 whitelady1 ***** válasza:

Nekrm is ilyesmi volt a babás görbém! Én Lh tesztet is használtam úgyhogy tudtam pontosan az ovu napját, ezért az egyik nagy leesést érvényteleníteni kellett. Próbáld meg hogy a 18. ciklus napi mérést érvényteleníted. :)

Itt az én görbém:

[link]

2015. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs hogy még kontárkodom, de a Te görbéd nem "olyasmi", mert Nálad egy kivételszabályt alkalmazva teljesen szabályos a görbe, míg Kérdezőnél nem ilyen tiszta a képlet.

Amúgy gratulálok a babához!

2015. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor így néz ki. kalkulátor szerint most kell lennie nálam a beágyazódásnak ha....

a hőm folyamat magas.

2015. okt. 17. 10:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy miért az alacsony hőt szerkesztetted ki.

Az alacsony hő sosem téves, csak a túlzott megemelkedést okozhatja valami külső tényező.

2015. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!