Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most majd még feljebb megy...

Ha most majd még feljebb megy a hőm és fent is marad, az a trifázisos görbe?

Figyelt kérdés

[link]


Jó az esélyünk a babára a hő szerint?


2015. okt. 18. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Na jót linkeltem.... :D :D


Ez a jó link:

[link]



Köszi :) :)

2015. okt. 18. 15:55
 2/3 anonim ***** válasza:
A hő nem árulkodik a babáról egészen addig, amíg el nem jön a nemvárt ideje. Ha itt lenne az idő és nem jön meg, valamint a hő is fennmarad, akkor lehet először babára gyanakodni, előtte igazából nincs értelme. Egyébként igen, ha lenne még egy lépcsőfok a hőben, az a trifázisos. De sajnos az sem jelent mindig babát ( saját tapasztalat). Még egy bő hét, és kiderül, sikeres lesz-e a hónap!
2015. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem az a kérdésem, hogy mutat-e, árulkodik-e babáról a hő, ez nyilván nem olyan dolog, ami ebből kiderül, hanem, hogy jó-e az esélyünk rá, vagy láttok-e olyan tényezőt, ami alapból nem jó.

A trifázisról is tudom, hogy alapból nem jelent babát, de nekem eddig lépcsőzetes volt, vagy kicsit kuszább, ilyen még nem, ezért kérdeztem, hogy jól gondolom, hogy ilyesmi a trifázis.

Köszi neked! :)


Várom a további véleményeket is. :)

2015. okt. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!