Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétvége körülre?

Ki nem várja hétvége körülre?

Figyelt kérdés
Én 25-re nem várom, ez az 5. próbálkozós hónap. Sajnos nehezített a teherbeesésem, már folynak a vizsgálatok, de azért bízunk... hátha mégis sikerül spontán.
2015. okt. 19. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én...abbahagytam a fogamzásgátlót, egy hónapig védekeztünk máshogy. Az eddigi 28 napos ciklusom e gyógyszer abbahagyása utáni első hónapban 31 napos lett...így nem tudom, hogy most pontosan mikor kell megjönnie, de 25 és 28 közöttre (nem) várom...
2015. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem is 25.-én kellene megjönnie, vagyis reménykedem, hogy nem :-) abbahagytam a gyógyszert ez az első próbálkozós hónap, de nekem már a 3. baba lenne, van már két csajszim .... nagyon szeretnék még egyet....
2015. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Drukkolok! mikor tesztelsz 2.? :)
2015. okt. 19. 19:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Első, te így mikor tesztelsz, hogy nem tudod pontosan?
2015. okt. 19. 19:28
 5/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én péntekre gondoltam, akkor talán már megtudok valamit ....
2015. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Hát szerintem én is péntek körül, aztán jövőhét elején, ha addig nem jön meg...
2015. okt. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Írjatok majd, hogy mizu! :) Hőgörbét vezettek?
2015. okt. 20. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
én nem nézek hőt, ne nagyon szeretnék rágörcsölni ....
2015. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:) :) Szerintem a korai tesztelés sokkal nagyobb rágörcsölés mint a hő mérése. Rengeteg dolgot megmutat és nem vár az ember feleslegesen a sült galambra. De kívánom, hogy sikerüljön teherbe esned és ne kelljen kipróbálni.
2015. okt. 20. 18:09
 10/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én se nézek hőt....ez még csak az első próbálkozós hónapunk...ha nem sikerül pár hónapon belül, akkor fogom bevetni a hőmérőzést! :) most csak azért vagyunk együtt, mert jól esik, és nem csak azért, hogy babu legyen...de azért reménykedem, hogy összejön a babu is, ezért majd tesztelek! :)
2015. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!